15.05.2019 року студенти Вінницького транспортного коледжу долучились до Всеукраїнського онлайн-уроку «Європа починається з тебе» який був приурочений до Дня Європи в Україні.
     Організаторами заходу є Міністерство інформаційної політики України; Офіс віце-прем'єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України; Міністерство освіти та науки України за підтримки проекту ЄС «Association4U» та Google Україна. Урок провів відомий український тележурналіст, актор, сценарист і музикант Майкл Щур. Він був спрямований на популяризацію європейських демократичних цінностей та європейської інтеграції серед учнів та молоді, формування «європейської свідомості» та відчуття «громадянина Європи», усвідомлення серед молодих українців своєї приналежності до Європи.
     Саме тоді, коли змінимо себе, то помітимо, що життя в державі змінилось в ліпшу сторону, адже країна – це і є народ. Все залежить лише від нас. І ми маємо підтвердити, що є частинкою Європи. Та для цього треба докласти певні зусилля. Тож, якщо наша ціль довести, що Україна – це Європа, то починаємо працювати над собою, бо Європа починається з нас!

2

2

2

2

2

2

Із відеоуроком можна ознайомитись за посиланням ЄВРОПА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТЕБЕ