ВІННИЦЬКИЙ  ТРАНСПОРТНИЙ  КОЛЕДЖ

  Н А К А З

30.07.2018                                      м. Вінниця                         № 166 – С

Про зарахування в число студентів коледжу

на основі БЗСО на денну форму навчання

за рахунок коштів регіонального замовлення

На підставі Правил прийому до Вінницького транспортного коледжу у 2018 році,  рішення приймальної комісії від 30.07.2018, протокол №15

НАКАЗУЮ:

1. Зарахувати з 01.09.2018 року студентами першого курсу денної форми навчання на основі базової загальної середньої освіти на місця, що фінансуються за рахунок коштів регіонального замовлення (база 9 кл.) за спеціальностями:

275.02 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ (НА ЗАЛІЗНИЧНОМУ ТРАНСПОРТІ)

 

  п\п Прізвище ім’я по батькові Сума набраних балів Квота
1.        Антінескул Наталія Дмитрівна    
2.        Барчук Максим Дмитрович    
3.        Безносюк Богдан Анатолійович    
4.        Білокінний Богдан Дмитрович    
5.        Голоднюк Ніка Анатоліївна    
6.        Івоненко Микола Васильович    
7.        Колісниченко Андрій Валентинович    
8.        Корнєєва Софія Дмитрівна    
9.        Котов Олег Сергійович    
10.      Кравчук Олександр Сергійович    
11.     Крапивницький Дмитро Володимирович    
12.      Кузнєцов Артем Леонідович    
13.      Кушер Віолета Олександрівна    
14.      Ліщинська Катерина Борисівна    
15.      Максименко Вікторія Анатоліївна    
16.      Миколайчук Крістіна Валеріївна    
17.      Мізерія Олександр Андрійович    
18.      Моторіна Анастасія Олександрівна    
19.      Пахнющий Ігор Петрович    
20.      Петренко Наталія Сергіївна    
21.      Поворозний Микола Олександрович    
22.      Поліщук Владислав Сергійович    
23.      Поліщук Дмитро Олександрович    
24.        Почтар Ольга Сергіївна    
25.          Пустовіт Олена Федорівна    
26.        Романенко Вікторія Миколаївна    
27.        Савко Артем Васильович    
28.       Семенишен Олег Володимирович    
29.        Сімчук Олександр Олександрович    
30.         Соловей Юлія Романівна    
31.         Тимошенко Олександр Васильович    
32.          Токарчук Руслан Вікторович    
33.          Шевчук Людмила Петрівна    
34.      Яремчук Мар’яна Сергіївна    
35.       Яцюк Антон Олександрович