Успіх підготовки спеціалістів в значній мірі залежить від стану навчально-матеріальної бази.

Навчальний процес у Вінницькому транспортному коледжі здійснюється у 2 навчальних корпусах, майстернях, навчальних полігонах спеціальностей та спортивно-тренажерних комплексах, загальна площа яких становить 13025 м. кв.

Всього у коледжі нараховується 56 кабінетів і 22 лабораторії та 6 цехів майстерень, а також інші допоміжні приміщення, які необхідні для повноцінної діяльності навчального закладу (актова зала, бібліотека, архів, медпункт, їдальня, котельня, гараж, тощо) та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу.

Також у навчальному корпусі та гуртожитках коледжу створені комп’ютерні аудиторії. Всього у коледжі нараховується 207 комп’ютерів.

У складі навчально-матеріальної бази коледжу також знаходяться актова зала на 250 місць, їдальня на 180 посадочних місць, медпункт з двома ізоляторами на 7 місць, спортивна та 2 тренажерних зали, а також службові та допоміжні приміщення і транспортні засоби.

В коледжі створені всі необхідні умови для занять студентів фізичнимвихованням і спортом. На території навчального закладу обладнано сучасний спортивний майданчик, тренажерний зал, спортивну залу та тир.

Практичне навчання студентів проводиться в навчальних майстернях, до складу яких входять шість цехів (токарний, столярний, слюсарний, зварювальний, акумуляторний, електромонтажний) із загальною площею –

471 м2, навчальна оранжерея та навчальні полігони спеціальностей, обладнані інструментами та матеріалами, необхідними для виконання лабораторно-практичних робіт студентів – із загальною площею 3902,6 м2, а також навчальний розсадник площею 2,7 га, який знаходиться в межах міста і є базою для проведення навчальних практик студентів.

У коледжі є також навчальне пожежне депо, майданчик та лабораторія аварійно-рятувальних робіт, навчальне караульне приміщення, які обладнані пожежним автомобілем АЦ-40, комплектами бойового одягу, звуковою та світловою охоронною сигналізацією і комплектом необхідного інструменту для виконання аварійно-рятувальних робіт.

Для забезпечення соціальної сфери коледж має два гуртожитки загальною площею – 5015 м2 та 371 місць для проживання студентів.

Матеріально-технічна база Вінницького транспортного коледжу стабільно і планомірно розвивається. За останні роки виконано капітальні і поточні ремонти практично всіх наявних приміщень навчального закладу, здійснено благоустрій прилеглої території.

 

Завантажити документи

Довідка до Державного реєстру

Виписка ЄДРПО та фізичн осіб підприємців

Свідоцтво про держреєстр юридичн особи

Держакт №018428 постійн користування землею

Держакт №018429 постійн користув земел ділянкою

Свідотство про право власності на будівлі

Свідотство про право власності на будівлі та споруди

Свідотство про право власності на будівлі та споруди (продовження)