26 квітня 2024 року здобувачі освіти ЗФПО Вінницької області запамʼятали як день, наповнений враженнями, емоціями та духом змагань.
Вітаючи гостей, директор коледжу Михайло ФАЛІШТИНСЬКИЙ наголосив, що сьогодні юнаки і дівчата продемонструють знання майбутньої професії і навіть більше - широкі можливості її досконалого опанування на практиці.
Методист Ради директорів ЗФПО Леся МОТОРНА акцентувала на важливості того, що такі конкурси фахової майстерності - ключ до успішного майбутнього кожного учасника змагань, котрі здобувають освіту та мають найкращі умови для якісної підготовки в кожному із закладів освіти Вінниччини, бо у всіх є надсучасна матеріально-технічна база.
Конкурсанти мали змогу продемонструвати вміння в слюсарно-зварювальній справі; водінні автомобіля в обмеженому просторі; обізнаності щодо правил і безпеки дорожнього руху; надавати першу домедичну допомогу; вимірювати тиск в циліндрах двигуна та перевіряти кріплення головки циліндрів двигуна.
Сподіваємося, що кожен, хто брав участь у конкурсі, отримали заряд позитиву й доброзичливості від господарів закладу освіти - студентства й педагогів Вінницького транспортного фахового коледжу!
Словами найщирішої вдячності висловлюємо повагу представникам ВП Регіональної філії ПЗЗ «Вінницька дистанція колії АТ Укрзалізниця», Департаменту патрульної поліції Вінницької області та колективу колег і курсантам НАНГУ! Бажаємо всім подальших успіхів!
Дякуємо ЗСУ за освітні можливості
1  3 
2  4  3 
5  7  8 
9  10  11 
12  13  14 
15  16  17 
18  19  20 
21  22  23