29 січня 2019р у Вінницькому Транспортному Коледжі відбувся перший тур обласної олімпіади з інформатики серед студентів перших курсів. Організаторами олімпіади були: голова цикловоі комісії природничо-математичних та фундаментальних дисциплін Онуфрійчук П.М., викладачі інформатики: Бугрова О.Г., Грабовський О.В., Кучерук А.М,  Скороходова І.А.

    У олімпіаді участь прийняли - 11 осіб, та посіли наступні місця:

    16 січня педагоги Вінницького транспортного коледжу активно долучились до  участі в семінарі-практикумі на тему «Педагогічний досвід як складова особистісного розвитку викладача»

     19 грудня відбувся семінар  молодих викладачів коледжу  на тему : "Професійно - педагогічна діяльність і особливості викладання ВНЗ. Студент як суб'єкт педагогічної діяльності". На семінарі були розглянуті сучасні напрямки  в розвитку вищої освіти, які були представлені у вигляді доповідей та презентацій.

 

У Вінницькому транспортному коледжі відбувся ряд заходів до Дня Св.Миколая:

     У Вінницькому транспортному коледжі 12 грудня 2018 року студенти 1-2 курсів взяли участь у ІХ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч».

     Тиждень права (10-14.12.2018 р. ) у Вінницькому Транспортному Коледжі відзначився низкою різноманітних подій:

    6 грудня у Вінницькому Транспортному Коледжі відбувся перший тур обласної олімпіади з математики серед студентів першокурсників. Організаторами олімпіади були: голова цикловоі комісії природничо-математичних та фундаментальних дисциплін Онуфрійчук П.М., викладачі математики: Джереловський В.А., Грабовський О.В. Кількість учасників - 19 осіб. Переможцями стали: