12 червня 2019 року на базі Вінницького транспортного коледжу відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з навчальної роботи коледжів та технікумів Вінницької області. З вітальним словом виступив директор коледжу Михайло Фаліштинський, привітала з успішним завершенням роботи засідань усіх методичних об’єднань методист  Ради директорів Леся Моторна, підбила підсумки роботи останнього його голова Оксана Волинець.

     Вітаємо Волійка В'ячеслава,
студента групи 1-Ф-1, із заслуженим ІІІ місцем у ІІ етапі Конкурсу науково-дослідницьких робіт з хімії серед студентів технікумів і коледжів Вінницької області, у якому взяли участь 18 навчальних закладів області.

     ІІ етап обласного конкурсу "Кращий за професією (транспортні дисципліни)" серед здобувачів освіти коледжів і технікумів Вінницької області відбувся 17 травня 2019 року у Барському коледжі транспорту та будівництва Національного транспортного університету.
    

Згідно попередньо оформлених заявок у конкурсі взяли участь 6 команд:

- Барський коледж транспорту та будівництва НТУ
- Вінницький коледж Національного університету харчових технологій
- Вінницький технічний коледж
- Вінницький транспортний коледж
- Іллінецький державний аграрний коледж
- Ладижинський коледж Вінницького національного аграрного університету

    Студенти Вінницького транспортного коледжу долучились до акції Вінницької міської ради по санітарному очищенню території міста «Студентська молодь Вінниці – за чисте довкілля».

     Акцію проводять у місті уже не вперше. Щороку навчальні заклади беруть участь у прибиранні парків, скверів, берегів річок та місць загального користування.

     Небайдужа молодь коледжу спільно з працівниками Муніципальної поліції м. Вінниці прибирали від сміття вул. Ю. Клена та територію навколо ВП Вінницька дистанція колії. Усі хочуть бачити своє місто квітучим та комфортним.

     За проявлену ініціативу і небайдужість до навколишнього середовища, вагомий внесок у поліпшення благоустрою міста Вінниці та активну участь у загальноміському суботнику колектив Вінницького транспортного коледжу коледжу отримав подяку від міського голови, а студенти, які приймали участь в акції отримали солодощі.

Дякуємо усім хто допоміг зробити нашу Вінницю охайнішою!

     Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш.
     Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи студент - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.

     У Вінницькому транспортному коледжі 06.04.2019 року відбувся День відкритих дверей. Гості мали можливість відвідати майстер-класи кожної спеціальності, познайомитись з особливостями професій та поспілкувались із членами студентського самоврядування.

     10 квітня 2019 року на базі Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ відбулася І регіональна науково-практична конференція «Перспективи, інновації та актуальні проблеми розвитку дорожнього комплексу в контексті транспортної стратегії України»

     27 березня у Вінницькому транспортному коледжі відбулась обласна олімпіада з математики серед студентів коледжів та технікумів, як ІІ етап Всеукраїнської олімпіади закладів вищої освіти. В олімпіаді взяли участь 32 учасники з 22 навчальних закладів міста і області.