У Вінницькому транспортному коледжі завершили роботу курси підвищення кваліфікації майстрів будівельно-монтажних експлуатаційних підприємств з будівництва та водозабезпечення.

У Вінницькому транспортному коледжі активно впроваджують навчання ґаджетами та іншими сучасними засобами, адже потрібно йти в ногу з часом та розвиватися. Кожен викладач хоче бачити в очах своїх здобувачів освіти інтерес, здивування, знання. Тому готуватись до заняття доводиться заздалегідь, гортаючи сторінки професійних журналів, планувати його фрагменти, використовуючи «сучасну зброю» – інноваційні методи навчання.

7 листопада 2019 року на базі Вінницького транспортного коледжу відбувся семінар викладачів української філології коледжів і технікумів Вінницької області.

У Вінницькому транспортному коледжі 04.10.2019 р. завершили роботу курси підвищення кваліфікації працівників регіональних філій і філій АТ «Укрзалізниця»

Інформація Вінницького транспортного коледжу  про оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для визначення вартості приміщення площею 15,99 кв. м, розташованого за адресою: 21001, м. Вінниця, вул..Некрасова,28, що обліковується на балансі Вінницького транспортного коледжу, з метою заключення договору оренди (конкурс 03.10.2019)