Дата, день  проведення


Захід, що проводиться


Час проведення


Місце проведення

04.03.2019
-05.03.2019
  Формування списків та укладання угод на проходження переддипломної практики студентами заочної форми навчання 10:00 – 14:00 ауд. 240
04.03.2019
-07.03.2019
 Міська спартакіада з баскетболу (юнаки) 9:30 коледж НУХТ
05.03.2019
вівторок
 Відкритий кубок області з армспорту присвячений до Міжнародного жіночого дня. 10:00  c/з
06.03.2019
середа
 Спартакіада з шашок серед студентів, що мешкають у гуртожитку 15:00 ауд.350
06.03.2019
-07.03.2019
 Пробна кваліфікаційна робота на присвоєння робітничих професій студентам спеціальності “Організація перевезень і  управління на залізничному транспорті” 10:00 – 14:00 ст. Вінниця
вокзал
 11.03.2019
-12.03.2019
 Захист звітів з виробничо-технологічної практики студентів  денної форми навчання спеціальності  “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті” 10:00 – 14:00  ауд. 119
 11.03.2019
-15.03.2019
 Проведення практичних занять з надання першої невідкладної медичної допомоги протягом дня коледж
11.03.2019
-14.03.2019
 Міська спартакіада з волейболу (юнаки). 9:30 коледж НУХТ
13.03.2019
середа
Розподіл на переддипломну практику студентів  заочної форми навчання спеціальності  “Галузеве машинобудування” 14:00 ауд. 256м
 Спартакіада з шахів серед студентів, що мешкають у гуртожитку. 15:00 ауд.350
13.03.2019
-14.03.2019 
 Кваліфікаційний іспит на присвоєння робітничих професій студентам спеціальності “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті” 10:00 – 14:00   
14.03.2019
четвер
 Розподіл на переддипломну практику студентів заочної форми навчання спеціальності  “Будівництво та цивільна інженерія”  14:00 ауд. 113 
15.03.2019
п'ятниця
 Розподіл на переддипломну практику студентів  денної форми навчання спеціальності  “Організація перевезень і управління на залізничному транспорті” 10:00 ауд. 119
18.03.2019
-21.03.2019 
 Міська спартакіада з волейболу (дівчата) 9:30 медичний коледж
19.03.2019
вівторок
 Запрошення представників роботодавців для участі в розподілі молодих спеціалістів випускників 2019 року протягом дня коледж
22.03.2019
п'ятниця
 Розподіл випускників 10:00 – 14:00 ауд. 223
 Розподіл на переддипломну практику студентів заочної форми навчання спеціальності  “Залізничний транспорт” 14:00 ауд. 223
23.03.2019
субота
 Розподіл на переддипломну практику студентів  денної форми навчання спеціальності  “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання” 10:00 ауд. 256м
25.03.2019
-29.03.2019
 Міська спартакіада з баскетболу (дівчата) 9:30 медичний коледж
26.03.2019
вівторок
 Розподіл на переддипломну практику студентів денної форми навчання спеціальності  “Обслуговування і ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства” 10:00 ауд. 223
Обласне методичне об'єднання керівників та викладачів фізичного виховання 11:00 Барський коледж транспорту
та будівництва НТУ
 27.03.2019
середа
 Розподіл на переддипломну практику студентів денної форми навчання спеціальності  “Будівництво та експлуатація будівель і споруд ” 10:00 ауд. 113 
  28.03.2019
четвер
 Спартакіада коледжу з настільного тенісу серед студентів, що мешкають у гуртожитку 15:00 тенісна зала 
 29.03.2019
п'ятниця
 Організаційна зустріч та проведення інструктажу із студентами гр. 3-М-55  перед виходом на навчальну практику на отримання робітничої професії 10:00 навчальні майстерні