Дата, день  проведення


Захід, що проводиться


Час проведення


Місце проведення


 01.10.2018


 понеділок


 Виставка  виробів із гарбуза «Осінній вернісаж»


 11:20


 вестибюль коледжу 


 02.10.2018


 вівторок

 Фотовиставка «Природа і ми»  08:00-17:00  коледж

 03.09.2018


 середа


 Екскурсія до ботанічного саду


 13:30


 місто

 Першість коледжу з настільного тенісу  15:00  тенісна зала
04.10.2018 – 05.10.2018

 Захист виробничо-технологічної практики студентів спеціальності “Обслуговування і ремонт залізничних 


 споруд та об’єктів колійного господарства”


 13:30


 ауд. 223


 08.10.2018


понеділок

 Студентська ліга з баскетболу 14:00-17:00 місто

 09.10.2018 


вівторок

 День українського козацтва, День Захисника України, День створення Української повстанської армії 12:00 ВЧ 3008
 Міжнародний день боротьби проти насилля  13:30 ауд. кураторів груп

 10.10.2018


середа


 
 Міська спартакіада з грекоримської боротьби  10:00 місто
 Зустріч із представниками козацького полку ім. І. Богуна 13:30 ауд 304

 11.10.2018


четвер

 Міська спартакіада  з легкоатлетичного кросу 10:00  лісопарк

 12.10.2018 


п'ятниця

 Обласна спартакіада з легкоатлетичного кросу  10:00 місто
 Козацькі забави (спортивні змагання) 14:30  ВНТУ

 17.10.2018 


середа

 "Кожен день, кожен час пам'ятайте". Виставка - експозиція протягом дня  бібліотека
 Екскурсія до музею Великої Вітчизняної війни з нагоди річниці визволення Укараїни 16:00 місто

 18.10.2018


четвер

 Турнір з міні-футболу на Кубок пам'яті Степаненка протягом дня м. Жмеринка

 22.10.2018-


26.10.2018

 Проведення моніторингу знань і навиків з предметів: математика та історія України, серед студентів 2-х курсів на основі базової середньої освіти  тротягом тижня коледж

 23.10.2018


вівторок


   
 Екскурсія по місту для студентів груп нового набору 13:30 місто
 Відвідування обласного турніру "Що? Де? Коли?"  МПМ Зоря 17:00
 Обласна спартакіада з настільного тенісу 10:00 місто
 Спартакіада серед збірних команд відділень волейболу  15:00 спорт. зала

 24.10.2018


середа

 Спартакіада коледжу із шашок 14:30 ауд. 221

 25.10.2018


четвер

 Студентська ліга з баскетболу 13:00 місто

 26.10.2018


п'ятниця

 Спартакіада коледжу  з волейболу серед збірних команд відділень  14:30 спорт. зала

 29.10.2018


понеділок

 Першість коледжу з шахів  14:30 ауд. 351

 31.10.2018


середа


 
 Міська спартакіада з настільного тенісу 10:00 місто
 Екскурсія до музею транспорту  17:00  місто