ГРАФІК РОБОТИ КОЛЕДЖУ ТА ПЛАН ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ НА ЧЕРВЕНЬ 2018 РОКУ

 

Дата, день  проведення

Захід, що проводиться

Час проведення

Місце проведення

Відповідальний

01.06.2018

п’ятниця

Участь у міських заходах присвячених Міжнародному Дню захисту дітей

протягом дня

місто

Куратори груп

Конкурс «Малюнок на асфальті» до Міжнародного дня захисту дітей.

11:20

подвір’я коледжу

Випришко В.Г.

Федоренко А.

Виготовлення плакатів до Дня захисту дітей

20:00

гуртожиток №2

Тищенко Т.А.,

Рощенко В.В.

04.06.2018

понеділок

Засідання студентської Ради  гуртожитку

19:00

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.

05.06.2018

вівторок

Виховна година до Міжнародного Дня боротьби із  зловживанням наркотиків  та Всесвітнього дня без тютюну

13:30

ауд.кур.груп

Куратори груп

Виховна година «Наркотики і кримінальна відповідальність»

13:30

актова зала

Підлісний В.І.,

Джереловський В.А.

Огляд журналів «Всесвітній день охорони навколишнього середовища»

протягом дня

бібліотека

Онищук Н.І.

Виховна година «Формування особистості молодшого спеціаліста»

13:30

119 ауд.

Грабовський О.В.

05.06.2018 – 06.06.2018

Кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії “Слюсар з ремонту колійних машин та механізмів”

09:00 – 15:00

полігон, навчальні майстерні

Печенюк О.Г., Підлісний В.І., Огородник І.О.

06.06.2018

середа

Конкурс листівок «Наркотикам –ні»

11:20

2-й поверх

коледж

Балацир А.О,

Дронов Ф.О.

Інформаційно-розяснювальна робота зі студентами схильними до вживання наркотиків

протягом дня

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.

07.06.2018

четвер

День інформації «Життя прекрасне -  не згуби його» до міжнародного дня боротьби зі зловживанням наркотичними засобами та їх незаконним обігом

протягом дня

бібліотека

Онищук Н.І.

Виховна година «Закон і право в житті молоді»

19:00

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.,

Федчишина Н.В.

Захист переддипломної практики студентами денної форми навчання спеціальності  “Лісове господарство ”

10:00 – 14:00

ауд. 104

Печенюк О.Г.,

Попова Н.І.

08.06.2018

п’ятниця

Розподіл на виробничо-технологічну практику студентів спеціальності  “Експлуатація та ремонт підйомно-транспортних, будівельних і дорожніх машин і обладнання” 

10:00 – 12:00

каб. 256 м

Печенюк О.Г.,

Машталер М.Г.,

Підлісний В.І.,

керівники практики

11.06.2018

понеділок

Засідання студентської Ради  гуртожитку

19:00

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.

12.06.2018

вівторок

Виховна година «Оберігаємо навколишнє середовище»

13:30

ауд.кур.груп

Куратори груп

Участь у міських заходах присвячених охороні навколишнього середовища

протягом місяця

місто

Онуфрійчук С.В.

Засідання гуртка «Екопогляд»

17:00

гуртожиток №2

Гайдей О.О.

12.06.2018 – 13.06.2018

Кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії “Муляр”, “Штукатур”

09:00 – 15:00

полігон, навчальні майстерні

Печенюк О.Г., Тарнавський В.В., Огородник І.О.




14.06.2018

четвер

 «Книжкова виставка порада «Межу закону не переступи»

протягом тижня

бібліотека

Онищук Н.І

Індивідуальні бесіди на рахунок правил  поводження з електроприладами

19:00

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.

15.06.2018

п’ятниця

Розподіл на виробничо-технологічну практику студентів спеціальності  “Будівництво та експлуатація будівель і споруд ”

10:00-12:00

ауд. 113

Печенюк О.Г., Тарнавський В.В.,

керівники практики

19.06.2018

вівторок

Виховна година

«Підсумки навчання та виховання за 2017-2018 н.р.»

13:30

ауд.кур.груп

Куратори груп

19.06.2018 – 20.06.2018

Кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії “Складач поїздів”, “Касир квитковий”

09:00 – 15:00

полігон, навчальні майстерні

Печенюк О.Г., Щербаченко Б.В., Огородник І.О.

20.06.2018

середа

Всесвітній День молоді. Участь у міських заходах

протягом дня

місто

Бажан Л.В.

Сторінка правових знань «Знаємо свої права. виконуємо свої обов’язки» до Дня Конституції України

протягом дня

бібліотека

Онищук Н.І

21.06.2018

четвер

Книжкова виставка «Молодість: права, гарантії, захист». До Дня молоді

протягом дня

бібліотека

Онищук Н.І.

Вечір відпочинку до Дня молоді

19:00

гуртожиток №2

Рощенко В.В.,

Тищенко Т.А.

Підготовка документації для організації літнього трудового семестру

15:00

коледж, навчальні майстерні

Печенюк О.Г.,

Грабовський А.І., Бажан Л.В.

Випуск груп: 4-М-52, 4-Л-56

12:00

актова зала

Машталер М.Г.,

Сулима В.П.

22.06.2018

п’ятниця

Оформлення та видача студентам документів про отримання робітничих професій

09:00 – 15:00

каб. 240

Печенюк О.Г.,

Хом’як Л.О., Огородник І.О.

         

25.06.2018 – 26.06.2018

Кваліфікаційний іспит на отримання робітничої професії “Охоронник”

09:00 – 15:00

полігон, навчальні майстерні

Печенюк О.Г., Придатко В.І., Огородник І.О.

26.06.2018

вівторок

Збори студентів відділень

протягом дня

коледж

Зав. відділення

Випуск груп:  4-К-68, 4-К-69,

4-ОП-4, 4-ОП-5, 4-Б-51

12:00

актова зала

Сулима В.П.,

Машталер М.Г.,

Берегута В.О.

Випуск на відділеннях спеціальностей «Обслуговування та ремонт залізничних споруд та об’єктів колійного господарства»

13:30

актова зала

Зав. відділень

27.06.2018

середа

Прийом кімнат у студентів, які їдуть додому на канікули

протягом дня

гуртожиток №2

Рощенко В.В.

Тищенко Т.А.

Шимко Н.П.

Оформлення та видача студентам документів про отримання робітничих професій

09:00 – 15:00

каб. 240

Печенюк О.Г.,

Хом’як Л.О., Придатко В.І., Огородник І.О.

28.06.2018

четвер

День Конституції України.

Вихідний день.

протягом дня

місто

Педколектив

29.06.2018

п’ятниця

Прийом кімнат у студентів, які їдуть додому на канікули

протягом дня

гуртожиток №2

Рощенко В.В.

Тищенко Т.А.

Шимко Н.П.