13 грудня - день святого Андрія Первозванного.В цей день прославляють апостола Андрія, який проповідував християнство у Скіфії і дійшов аж до Києва.
За народним календарем, цього дня прийнято веселитися, адже саме на Андрія відзначають день Калити. ??????Це свято – одне з найвеселіших у зимовому циклі. Дівчата та хлопці збиралися разом, готували смаколики та влаштовували забави.??????
За традиціями наших предків, дівчата та хлопці сходилися до однієї хати ввечері 12-го грудня. Жартували, розповідали цікаві історії та грали в різні ігри, а в ніч з 12-го на 13-е грудня ворожили.?❤️
Студенти Вінницького транспортного коледжу 10 грудня зібрались у бібліотеці коледжу на Андріївські вечорниці,згадували традиції предків,розповідали про історію свята,грали в ігри,кусали калиту,ворожили,куштували смаколики.☀️Допомогли їм в організації заходу - завідувачка бібліотекою Наталія Онищук,вихователька гуртожитку
Вероніка Сітарук, бібліотекарка Алла Попадюк.
⛄️Колись вечорниці були дуже поширені. На них молодь ближче знайомилася і пару собі вибирала. Було так заведено, що кожне село і навіть вулиця мала "свою" хату для вечорниць.
Шануймо традиції нашого народу!?❄️?

Починаючи з 2008 року, в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права згідно з Указом Президента України від 08.12.2008 № 1149 з нагоди 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Захід проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня – День прав людини.
Викладачем правових дисциплін Вінницького транспортного коледжу Наталією Федчишеною спільно із студентами у коледжі проведено тиждень права .
В рамках тижня відбулось засідання за круглим столом для студентів груп 4-ВО-1 та 4- ВО-44с за участю працівника поліціі Андрія Цимбалюка. Практичний психолог Вероніка Сітарук провела для здобувачів освіти виховну годину «Запобігання насилля серед молоді та у сім‘ї». Літературний огляд на тему: « Правові відносини».

З нагоди Всесвітнього Дня української хустки 07.12.2020 студенти та працівники Вінницького транспортного коледжу долучились до флешмобу.

5 грудня-День волонтера.
Генеральна Асамблея ООН в 1985-му році на 40-й сесії у спеціальній резолюції запропонувала урядам відзначати 5 грудня як «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» .
04.12.2020 року Вінницька обласна організація товариства Червоного хреста України з нагоди свята нагородила грамотами за участь у волонтерській діяльності студентів
Вінницького транспортного коледжу Вишневського Павла, Фасового Дмитра, Ковальчука Павла

1.12.2020 року в бібліотеці коледжу пройшла зустріч для студентів на тему: «ВІЛ через дружбу не передається». Практичний психолог Вероніка Сітарук провела цікаву зустріч для студентів.Завідувачка бібліотекою Наталія Онищук підготувала огляд літератури,здобувачі освіти обмінялись думками та створили коллаж.

День пам'яті жертв голодомору щорічно відзначається в четверту суботу листопада. В 2020 році День пам'яті жертв голодомору припадає на 28 листопада.
24.11.20 у Вінницькому транспортному коледжі куратори груп провели виховні години присвячені Дню пам‘яті жертв голодомору.
Вихователь гуртожитку Сітарук В.Л.спільно із завідуючою бібліотекою Онищук Н.І. та студентами -мешканцями гуртожитку запалили свічку пам‘яті та вшанували пам‘ять жертв голодомору.

У Вінницькому транспортному коледжі 8.10.2020 року- практичним психологом Сітарук В.Л. спільно із здобувачами освіти було проведено акцію: "Ні-насиллю!"
Розглядались питання: що означає поняття «насилля» та які є види насилля.
За допомогою техніки «коллаж»-студенти відображали різні види проявів насилля ,висловлювали власну точку зору щодо шляхів запобігання насиллю. Застосовуючи метод «мозкового штурму»-будувався дім із рекомендацій : як подолати насилля.

З 14.09.2020 по 18.09.2020 у Вінницькому транспортному коледжі проходить тиждень відділення Лісового господарства.???
В рамках тижня колектив відділення на чолі із завідувачем-Сулимою В.П.проводить ряд заходів:цікаву мандрівку у світ професіі,яку підготувала викладач Варгатюк О.В.,виставку композицій із природнього матеріалу-???власноруч створили студенти та куратори груп нового набору під умілим керівництвом членів цикловоі комісії відділення,голова комісії-
Леся Кульбида
.
Виставкова фото зона-«Я люблю ліс» ??☘️???припала до душі здобувачам освіти! Багато чудових світлин було зроблено сьогодні!???
Студенти відвідають у рамках тижня Станцію юних натуралістів,а також поспілкуються в онлайн-режимі із учнями Центру професійно-технічної освіти технологій та дизайну номер 15 на тему: «Природні матеріали у сучасному дизайні».???
Ліс є однією із найголовніших цінностей нашої країни .Це жива спадщина для майбутніх поколінь.???Саме тому професія працівника лісу в усі часи була почесною і шанованою в народі!❤️??
Наш коледж виховав не одне покоління лісівників ,які плідно працюють в лісовому господарстві ,віддаючи всі свої знання та вміння лісові.??Вітаємо усіх із професійним святом! ?Нових звершень та успіхів!??