5 червня у коледжі була проведена виховна година присвячена міжнародному Дню боротьби із зловживанням наркотиків та Всесвітньому дню без тютюну. Захід провели куратори груп: Джереловський В.А. та Підлісний В.І.
Перед студентами виступили: Кашубський В.С. – лікар – педіатр вищої категорії клініки «Дружня до молоді», Лук’янчук Ю., Баранчук О. – представники громадської організації «Надійне майбутнє», Кульматицький В. - козак полку ім. І. Богуна. Захід було проведено з метою попередження шкідливих звичок серед студентської молоді.

1 червня 2018р у Вінницькому транспортному коледжі креативно та активно проходить День захисту дітей. Студенти малюють, змагаються з шахів, слухають позитивну музику. Підготували та провели заходи студенти групи 3-Б-52 староста Федоренко Аня та куратор групи Випришко В.Г.

25 травня 2018р разом Олександр Слободянюк, разом із Володимиром Воловодюком подарували поїздку до міста Києва кращій групі вінницького транспортного коледжу. Світлана Онуфрійчук спланувала неймовірно цікаву, пізнавальну та насичену поїздку. Студентами та викладачі відвідали безліч місць, проте найбільше всім запам’яталась екскурсія до Верховної Ради України. Дуже дякуємо за те, що долучитися до такого гарного заходу.

23 травня У Вінницькому транспортному коледжі відбулась зустріч студентів із головою Ради фундації креативного бізнесу Анфіловим Русланом ,виконавчим директором Европейської молодіжної ліги Станіславським Андрієм, керівником програм зовнішньоекономічної діяльності Мазур Наталією та керівником рейтингу блогерів Стецевят Настею. Живе та цікаве спілкування наповнює життя студентів новими враженнями та перспективами власного розвитку. Дякуємо гостям за чудову зустріч!

22 травня студенти першого курсу Вінницького транспортного коледжу взяли участь у Дні здоров`я. Мальовнича галявина, прогулянка на катері, веселі старти, перетягування канату, смачна каша, яку самі приготували... і це ще не повний перелік емоцій та вражень. Лише один конкурс кураторів чого вартий - студенти вболівали, а куратори раділи наче діти! Спогади про щасливі студентські роки - це показник, що в транспортному навчатись цікаво і весело!

21 травня 2018 року у Вінницького транспортному коледжі в рамках психологічного практикуму, психологом Вінницького міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Іриною Ковиліною був проведений тренінг партнерського спілкування для студентів охоронців-пожежників групи 3-ВО-43с. В невимушені атмосфері студенти дізнавалася правила ефективного слухання, прийому та передачі інформації, про вербальне та невербальне спілкування, необхідність їх погодження. Під час проведення психогімнастичних вправ, дискусій та рольових ігор студенти вчилися адекватно оцінювати свої сильні та слабкі сторони в спілкуванні, розуміти емоційний стан, говорити та отримувати компліменти. Наприкінці заходу студенти зробили висновки, що найпривабливіші якостями в спілкуванні є щирість та доброта, а найбільш ефективним є партнерський стиль спілкування, під час якого в рівній мірі задовольняються інтереси всіх сторін. Всі учасники тренінгу отримали буклети з порадами щодо поведінки у конфліктних ситуаціях та з іншою корисною інформацією.

19 травня Студенти Вінницького транспортного коледжу були активними учасниками Дня Європи: представляли навчальний заклад, співали, давали інтерв`ю, брали участь у флеш-мобі. Дякуюємо працівникам коледжу та студентам за креативність і відповідальність!

19 травня відбувся студентський туристичний фестиваль серед ЗВО I-IV р.а. Наш навчальний заклад зайняв І місце!