Стандарт підготовки

Освітньо-професійна програма підготовки (ОПП)

Освітня програма профільної загальної середньої освіти (ОП)

Навчальний план (НП)

2023

2023 2023 , 2023

2022

2022

2022

2021

2021

2021

2020

2020

2020

 

Тарнавський
 
Тарнавський Володимир Вікторович – завідувач відділення  спеціальності 192 Будівництво та цивільна інженерія, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, викладацький стаж – 34 роки. 

 

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Відділення спеціальності «Будівництво та експлуатація будівель та споруд» було засновано у 1969 році. Перший випуск техніків – будівельників відбувся у 1973 році.За цей період підготовлено майже 3500 фахівців як за денною, так і заочною формою навчання.

У 2014 році відкрито спеціалізацію « Технічна експертиза будівель і споруд, операції з нерухомістю»

Випускники відділення працюють на підприємствах Укрзалізниці та в будівельних і проектних організаціях, займають посади майстрів будівельних та монтажних робіт, техніків - проектувальників, є виконавцями робіт. Крім того випускники відділення можуть проводити технічну експертизу будівель та здійснювати операції з нерухомістю.

Під час навчання у коледжі студенти набувають також робочих професій – муляра та штукатура. Випускники спеціальності мають можливість продовжити освіту за фахом за скороченим терміном у Одеській державній академії будівництва та архітектури, Київському національному університеті будівництва та архітектури та інших навчальних закладах, що з ними співпрацює коледж.

Навчальний процес відбувається у лабораторіях, кабінетах, навчальному полігоні, що відповідають сучасним тенденціям будівельної галузі.

Під час навчальної, виробничої та технологічної практики закладаються основи досвіду професійної діяльності, практичних умінь і навиків, професійних якостей особистості фахівця, оволодіння сучасним методам та засобам праці в галузі будівництва для прийняття самостійних рішень під час виконання конкретних робіт у реальних ринкових і виробничих умовах

10

11

12