Освітня програма - Завантажити


тест  "Методика діагностики мотивації особистості до успіху"

Спеціальність «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» була відкрита у Вінницькому транспортному коледжі в 2012 році. Сьогодні цю провідну спеціальність залізничного транспорту опановують 116 студентів нашого навчального закладу.

Колектив викладачів відділення здійснює підготовку майбутніх фахівців-експлуатаційників, організаторів і керівників перевізного процесу залізниць. Молодший спеціаліст отримує кваліфікацію технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті та підготовлений до роботи в галузі економіки за напрямами: діяльність пасажирського залізничного транспорту та діяльність вантажного залізничного транспорту.

Навчання молодих спеціалістів відбувається у відповідності до сучасних вимог, тенденцій та пріоритетів розвитку залізничного транспорту, адже експлуатаційна робота є важливою і об’ємною сферою діяльності залізниць, від якості виконання якої залежить ефективність функціонування всього транспортного механізму. Лабораторії і кабінети відділення обладнано сучасними стендами, діючими макетами, пультами управління диспетчерів та чергових по станції, у тому числі віртуальними, у вигляді комп’ютерних програм.

Наразі структурні підрозділи Південно-Західної залізниці (Жмеринська та Козятинська дирекції залізничних перевезень), в регіоні діяльності якої функціонує Вінницький транспортний коледж, мають потребу у постійному поповненні та оновленні кадрового потенціалу фахівцями та керівниками середньої ланки за зазначеною спеціальністю.

Слід зазначити, що спеціальність є перспективною з точки зору можливості вибудовування управлінської кар’єри на різних рівнях галузевих підрозділів Укрзалізниці.