Стандарт підготовки

Освітньо-професійна програма підготовки (ОПП)

Освітня програма профільної загальної середньої освіти (ОП)

Навчальний план (НП)

2023

2023 2023

2022

2022

2022

2021

2021

2021

2020

2020

2020

 

Лінецька 

Лінецька Тетяна Олександрівна – спеціаліст, викладач спецдисципліни Залізничні станції та вузли, Організація руху поїздів, Системи регулювання рухом на залізничному транспорті, Організація пасажирських перевезень, завідувач відділення Транспортні технології та Залізничний транспорт.

Тел. 0978340708

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Спеціальність «Організація перевезень і управління на залізничному транспорті» була відкрита у Вінницькому транспортному коледжі в 2012 році. Сьогодні цю провідну спеціальність залізничного транспорту опановують 116 студентів нашого навчального закладу.

Колектив викладачів відділення здійснює підготовку майбутніх фахівців-експлуатаційників, організаторів і керівників перевізного процесу залізниць. Молодший спеціаліст отримує кваліфікацію технік з організації перевезень і управління на залізничному транспорті та підготовлений до роботи в галузі економіки за напрямами: діяльність пасажирського залізничного транспорту та діяльність вантажного залізничного транспорту.

Навчання молодих спеціалістів відбувається у відповідності до сучасних вимог, тенденцій та пріоритетів розвитку залізничного транспорту, адже експлуатаційна робота є важливою і об’ємною сферою діяльності залізниць, від якості виконання якої залежить ефективність функціонування всього транспортного механізму. Лабораторії і кабінети відділення обладнано сучасними стендами, діючими макетами, пультами управління диспетчерів та чергових по станції, у тому числі віртуальними, у вигляді комп’ютерних програм.

Наразі структурні підрозділи Південно-Західної залізниці (Жмеринська та Козятинська дирекції залізничних перевезень), в регіоні діяльності якої функціонує Вінницький транспортний коледж, мають потребу у постійному поповненні та оновленні кадрового потенціалу фахівцями та керівниками середньої ланки за зазначеною спеціальністю.

Слід зазначити, що спеціальність є перспективною з точки зору можливості вибудовування управлінської кар’єри на різних рівнях галузевих підрозділів Укрзалізниці.

стор.2 61

ОП1 2

3 4 5