ВІННИЦЬКИЙ ТРАНСПОРТНИЙ КОЛЕДЖ

ОГОЛОШУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ НА ЗАОЧНУ ФОРМУ НАВЧАННЯ

У 2023 РОЦІ

 

Коледж  згідно з ліцензією та сертифікатами  має право на здійснення освітньої діяльності  та видачу  документа про вищу освіту державного зразка

 

Починаючи з 1965 року заочне відділення проводить підготовку молодших спеціалістів і тісно співпрацює з підприємствами залізничного транспорту, що дає можливість краще орієнтуватись у всіх змінах та новаціях на виробництві, крокуючи в ногу з часом.

Випускники заочного відділення навчального закладу істотно відрізняються від своїх колег по виробництву професіоналізмом та знанням справи, що, в свою чергу, неодноразово було відзначено керівництвом міністерств, відомств і сприяло збільшенню авторитету та іміджу коледжу.

Студенти заочної форми навчання власним прикладом допомагають залучати працюючу молодь до вступу у наш навчальний заклад. Станом на сьогоднішній день коледж здійснює прийом на заочну форму за скороченим терміном навчання або для здобуття другої вищої освіти.

Для конкурсного відбору осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника відповідно до напряму підготовки використовуються вступні випробування за тестовими технологіями із професійно орієнтованих дисциплін.

Проведення системної профорієнтаційної роботи сприяє подальшому існуванню заочного відділення та розширенню контингенту студентів цієї форми навчання. Студенти заочної форми навчання долучаються до створення та поповнення історичної спадщини та культурних традицій навчального закладу і є їхньою справжньою гордістю.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про письмові вступні екзамени

у Вінницькому транспортному коледжі

 в 2018 році