ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                                              Заступник директора

                                                                                                                             з навчальної роботи

_________І.М. Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з 12.0523.05.  2020                                 

гр.1 – ВОс – 39з

 

Вівторок

2

Культурологія

П’ятак

 

 12. 05

3

Соціологія

Коваленко

 
 

  4

Пожежна  тактика. Тактика дії при ліквідації  надзвичайних ситуацій           

          Дейнека

 
 

  5

Пожежно – технічне  обладнання. Аварійно-рятувальна  техніка

Дейнека

 
         

Середа

1

Соціологія

Коваленко

 

 13. 05

2

Культурологія

П’ятак

 
 

3

Пожежна  профілактика і організація  наглядово – профілактичної роботи

Мостовий

 
 

  4

Пожежна  тактика. Тактика дії при ліквідації  надзвичайних ситуацій           

          Дейнека

 
 

  

Соціологія

Коваленко

 
   

Культурологія

П’ятак

 
   

 

 

 

Четвер

1

Медична   підготовка

Верещак

 

 14. 05

2

Основи  вищої  математики

Онуфрійчук

 
 

3

Основи  правознавства і правові основи діяльності  ВО

Федчишена

 
 

4

Пожежна  профілактика і організація  наглядово – профілактичної роботи

Мостовий

 
         

П’ятниця

1

Організація  діяльності  органів і підрозділів операт.- рятувальн. служби

Мостовий

 

 15. 05

2

Основи  вищої  математики

Онуфрійчук

 
 

3

Пожежно – технічне  обладнання. Аварійно-рятувальна  техніка

          Дейнека

 
 

4

Пожежно – технічне  обладнання. Аварійно-рятувальна  техніка

Дейнека

 
   

Основи  вищої  математики   ( залік )

Онуфрійчук

 

   

 

 

 

Субота

1

Теплофізика

Головченко

 

16. 05

2

Теплофізика

Головченко

 
   

Теплофізика          (екзамен)        12. 00

       Головченко

 
         

Нд. 17. 05

 

                       Вихідний  день

 

Понеділок

1

Технологія        галузі                                

Дейнека

 

 18. 05

2

Технологія        галузі                                

Дейнека

 
 

3

Технологія        галузі                                

Дейнека

 
   

Технологія     галузі                   ( залік )

Дейнека

 

Вівторок

1

Пожежно – технічне  обладнання. Аварійно-рятувальна  техніка

Дейнека

 

 19. 05

2

Основи   електротехніки

          Нечмоня

 
 

3

Організація  діяльності  органів і підрозділів операт.- рятувальн. служби

Мостовий

 
 

4

Пожежно – технічне  обладнання. Аварійно-рятувальна  техніка

Дейнека

 

Середа

1

Тактична  підготовка

Дейнека

 

 20. 05

2

Основи   електротехніки

Нечмоня

 
 

3

Основи   електротехніки

Нечмоня

 
 

4

Організація  діяльності  органів і підрозділів операт.- рятувальн. служби

Мостовий

 

Четвер

1

Медична   підготовка

Верещак

 

21. 05

2

Тактична  підготовка

Дейнека

 
   

Організація  діяльності органів і підрозділів опер.-рятувальн. служби   ( екзамен )            12. 00

Мостовий

 

П’ятниця

1

Медична   підготовка

Верещак

 

22. 05

 

Медична  підготовка                 ( залік )

          Верещак

 
 

3

Тактична  підготовка

Дейнека

 
   

Основи  електротехніки                        ( захист курсової роботи )       13. 30

    

Нечмоня           

 
   

Тактична  підготовка              ( залік )

          Дейнека

 

Субота

1

Основи  правознавства і правові основи діяльності  ВО

Федчишена

 

23. 05

 

Основи  електротехніки          (залік)

 

Основи правознавства і правові основи діяльності ВО        ( залік )

Нечмоня       

 

Федчишена   

 

 

                      Методист                                                                  М.С. Романюк

                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора

                                                                                                                                            з навчальної роботи

_________І.М.Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з 12. 0523. 05. 2020                                                         гр.1Бс55з

Вівторок

2

Культурологія

П’ятак

 

 12. 05

3

Соціологія

Коваленко

 
 

4

Осн. підприєм. та управлінської  діяльності

Мусій

 
         

Середа

1

Соціологія

Коваленко

 

 13. 05

2

Культурологія

П’ятак

 
 

3

Основи  комп’ютерних  технологій

Шпак

 
 

4

Основи  комп’ютерних  технологій

Шпак

 
   

Соціологія                                         ( залік )

Коваленко

 
   

Культурологія                                  ( залік )

П’ятак

 

   

 

 

 

Четвер

1

Будівельні  конструкції.  Сантехобладнання будівель

Випришко

 

 14. 05

2

Основи  вищої  математики

Онуфрійчук

 
 

3

Осн. підприєм. та управлінської  діяльності

Мусій

 
 

4

Фізика

Присяжна

 
   

Осн. підприєм. та управ. діяльн.    ( залік )

Мусій

 
   

 

 

 

П’ятниця

1

Основи  комп’ютерних  технологій

Шпак

 

 15. 05

2

Основи  вищої  математики

Онуфрійчук

 
 

3

Інженерна геодезія

Богутенко

 
 

4

Хімія

Красій

 
   

Основи  комп’ютерних  технол.    ( залік )

Шпак

 
   

Основи вищої математики           ( залік )

Онуфрійчук

 

Субота

1

Геодезична  практика

Богутенко

 

16. 05

2

Геодезична  практика

Богутенко

 
 

3

Геодезична  практика

Богутенко

 

 

4

Хімія

Красій

 

Нд.  17. 05

 

                 Вихідний  день

   

Понеділок

1

Геодезична  практика

Богутенко

 

 18. 05

2

Геодезична  практика

Богутенко

 
 

3

Геодезична  практика

Богутенко

 
   

 

 

 

Вівторок

1

Інженерна геодезія

Богутенко

 

 19. 05

2

Хімія

Красій

 
 

3

БЖД.    Основи охорони  праці

Тарнавський

 
 

4

Теоретична  механіка .  Опір матеріалів

Кірієнко

 
   

Хімія                                                  ( залік )

Красій

 
   

БЖД.  Основи  охорони  праці      ( залік )

Тарнавський

 

Середа

1

Теоретична  механіка .  Опір  матеріалів

Кірієнко

 

 20. 05

2

Будівельні  конструкції.  Сантехобладнання будівель

Випришко

 
 

3

Теоретична  механіка .   Опір матеріалів

Кірієнко

 

 

4

Фізика

Присяжна

 

   

 Теор. механіка.  Опір  матеріалів    (залік) 

Кірієнко

 

Четвер

1

Будівельні  конструкції.  Сантехобладнання будівель

Випришко

 

 21. 05

2

Інженерна  геодезія

 Богутенко

 
   

  Інженерна  геодезія      (екзамен)    12. 00

Богутенко

 

         

П’ятниця

1

Будівельні  конструкції.  Сантехобладнання будівель

Випришко

     22. 05

2

Фізика

Присяжна

   

Будівельні  конструкції .      Сантехобладнання  будівель              (захист  курсової  роботи        12. 00

Фаліштинський

Випришко

   

Фізика                                                ( залік )

Присяжна

 Субота

 23. 05

 

Будівельні  конструкції .     Сантехобладнання  будівель         (екзамен)          10. 00   

Випришко

                                            Методист                                                 М.С. Романюк

                                                                                                                                      ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                              

Заступник директора

                                                                                                                                    з навчальної роботи

_________І.М.Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з  12. 05  –  23. 05.2020

                                                                        гр.  1 – Кс78з

Вівторок

1

Штучні  споруди

Мусій

---

 12. 05

2

Залізнична  колія

Мусій

 
 

3

Основи  правознавства

Федчишена

 
   

Основи  правознавства                      ( залік )

Федчишена

 

Середа

1

Залізнична  колія

Мусій

 

 13. 05

2

Залізнична  колія

Мусій

 
 

3

Геодезія

Седач

 
 

4

Геодезія

Седач

 

Четвер

1

Штучні  споруди

Мусій

-----

 14. 05

2

Штучні  споруди

Мусій

 
 

3

Геодезія

Седач

 
 

4

Основи  екології

Романюк

 
   

Штучні  споруди                                ( залік )

Мусій

 

П’ятниця

 

                  Залізнична  колія     

Мусій

 

 15. 05

 

                  ( екзамен)  08. 30

   
   

 

 

 

Субота

 16. 05

 

                           Вихідний  день

   
 

         

 

 

Нд. 17. 05

 

                         Вихідний  день

Понеділок

1

Геодезична  практика

Седач

 

18. 05

2

Геодезична  практика

Седач

 

 

3

Геодезична  практика

Седач

 

 

4

Геодезична  практика

Седач

 

Вівторок

1   

                 ---------------------------------

-------------

-----

 19. 05

2

Метрологія  і стандартизація

Алєксєєв

 
 

3

Геодезія

Седач

 
 

4

Основи  екології

Романюк

 

   

Основи   екології                                 ( залік )

Романюк

 

Середа

1

Технічна  механіка

 Кірієнко

 

 20. 05

2

Технічна  механіка

 Кірієнко

 
 

3

Геодезична  практика

Седач

 
 

4

Геодезична  практика

Седач

 

   

 Технічна механіка                               ( залік )

Кірієнко

 

Четвер

1

                       ------------------------

--------

----

 21. 05

2

------------------------

-----

  -----

 

3

Геодезія

Седач

 

 

4

Електротехніка

Швець

 

   

Електротехніка                                 (залік)  

Швець

 

           

П’ятниця

1

       ------------------------------

---------------

---

  22. 05

2

Метрологія  і стандартизація

Алєксєєв

 
   

Метрологія і стандартизація        ( залік )

Алєксєєв

 

Субота

 

        Геодезія           ( екзамен )      08. 30

Седач

 

23. 05 

 

 

                 

 

 

 

 

                                           Методист                                          М.С. Романюк

                                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                              

Заступник директора

                                                                                                                              з навчальної роботи

_________І.М.Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з 12. 0523. 05. 2020

гр. 1 - Лс21з

Вівторок

2

Історія  України

Сулима

 

 12. 05

3

Українська мова   (за проф. спрямуван.)

Дмитрик

 
 

4

Іноземна мова (за проф. спрямуванням)

Леськова

 
 

5

Основи  екології     

Романюк

 
   

Історія  України                            ( залік )

Сулима

 
   

Основи  екології                             ( залік )

Романюк

 

Середа

1

Лісозахист

Ваколюк

 

 13. 05

2

Геодезія 

Карнаух

 
 

3

Українська мова   (за проф. спрямуван.)

Дмитрик

 
 

4

Економічна  теорія

Батюк

 

   

Економічна  теорія                       ( залік )

Батюк

 

Четвер

1

Геодезична  практика

 Карнаух

 

14. 05

2

Геодезична  практика

Карнаух

 
 

3

Геодезична  практика

Карнаух

 
 

4

Геодезична  практика

Карнаух

 
 

5

Геодезична  практика

Карнаух

 

П’ятниця

1

Лісозахист

Ваколюк

 

 15. 05

2

Лісозахист

Ваколюк

 
   

Українська мова (за проф. спрямуван.)

Дмитрик

 
   

              ( екзамен ) 12.00

 

 

Субота

1

Іноземна мова (за проф. спрямуванням)

Леськова

 

16. 05

2

Грунтознавство

 Кульбіда

 
 

3

 Лісозахист

           Ваколюк

 

 

4

Лісозахист

Ваколюк

 

   

Лісозахист                                       ( залік)

 Ваколюк

 

   

Іноземна мова (за профес. спрям.   )залік

Леськова

 

Нд.    17. 05

 

                   В и х і д н и й       д е н ь

Понеділок

1

Лісові  культури

Варгатюк

 

 18. 05

2

Лісові  культури

Варгатюк

 
 

3

Лісові  культури

Варгатюк

 
 

4

Охорона праці .   БЖД

Попов

 

   

Охорона  праці.   БЖД                (  залік )

Попов

 

Вівторок

1

Грунтознавство

 Кульбіда

 

 19. 05

2

Основи  правознавства

Федчишена

 
 

3

Лісові  культури

Варгатюк

 
 

4

Дендрологія

Рогозюк

 
   

Основи  правознавства                 ( залік )

        Федчишена

 
   

Грунтознавство                           (  залік )

 Кульбіда

 

Середа

1

Дендрологія

Рогозюк

 

 20 . 05

2

Геодезична  практика

Карнаух

 
   

                      Геодезія

            Карнаух

 

   

                 (екзамен   12. 00

 

 

       

 

Четвер

1

Лісові  культури

Варгатюк

 

 21. 05

2

Дендрологія

Рогозюк

 
   

Дендрологія                                      ( залік)

Рогозюк

 

П’ятниця

 

                    Лісові культури 

 

 

 22. 05

 

      ( захист курсової роботи)      10 .00

Варгатюк

 

Субота

 

Лісові  культури           ( екзамен )   10. 00

 Варгатюк

 

23. 05

       

                Методист                                                                                       М.С. Романюк

                                                                                                        ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                              

Заступник директора

                                                                                                                 з навчальної роботи

_________І.М.Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з  12. 05    23.05. 2020

Гр.1 – Мс – 55з

Вівторок

2

ДВЗ, автомобілі і трактори

 Нечмоня

 

 12. 05

3

Основи  правознавства

Федчишена

 
 

 4

 ДВЗ, автомобілі і трактори

 Нечмоня

 

 

5

Матеріалознавство                  (2 курс)

Машталер

 

 

 

 

 

 

Середа

1

Основи  філософських  знань

Батюк

 

 13. 05

2

 ДВЗ, автомобілі і трактори

 Нечмоня

 
 

3

 ДВЗ, автомобілі і трактори

 Нечмоня

 
   

Основи філософських знань    ( залік )

Батюк

 

Четвер

1

Матеріалознавство

 Машталер

 

 14. 05

2

Деталі  машин

Нечмоня

 
 

3

Економічна  теорія

Батюк

 
   

Економічна  теорія                  ( залік )

Батюк

 
   

Деталі  машин                             (2курс)

Нечмоня

 

П’ятниця

1

Матеріалознавство                  (2 курс)

Машталер

 

 15. 05

2

Матеріалознавство

Машталер

 
   

       Матеріалознавство

Машталер

 
   

           (екзамен)         13.30

   
     

 

 

Субота

1

Деталі  машин

          Нечмоня

 

16. 05

2

Деталі  машин

          Нечмоня

 
 

3

 ДВЗ, автомобілі і трактори

 Нечмоня

 

         
     

 

 

Нд. 17. 05

 

                                   Вихідний   день

Понеділок

1

---------------------------

--------

----

 18. 05

2

Взаємозамінність, стандартизація

Машталер

 

 

3

Технологія  галузі

Машталер

 

 

4

Деталі  машин

          Нечмоня

 

   

 Взаємозамін. , стандартиз.    (залік)

Машталер

 

Вівторок

 1

Деталі  машин                             (2курс)

Нечмоня

 

 19. 05

 2

Технологія  галузі

Машталер

 

 

3

Основи  правознавства

Федчишена

 

 

4

Деталі  машин

Нечмоня

 

 

 

Технологія  галузі                        (залік)

Машталер

 

 

 

Основи  правознавства              (залік)

Федчишена

 

 

 

 

 

 

Середа

1

Соціологія

Коваленко

 

 20. 05

2

Деталі  машин

Нечмоня

 
   

Деталі  машин         (екзамен)   13. 30

 Нечмоня

 

Четвер

1

Основи  екології

Романюк

 

 21. 05

2

Культурологія

П’ятак

 
 

3

Основи  екології

Романюк

 
   

Культурологія                            (залік)

П’ятак

 
   

Основи  екології                          (залік)

Романюк

 

П’ятниця

 

ДВЗ , автомобілі і трактори

          ( екзамен )       08. 30

 Нечмоня

 

22. 05

     

 

Субота

2

Соціологія                                                 Соціологія                                  (залік)

       Коваленко

      Коваленко

 

23. 05

     

 

 

Методист                                       М.С. Романюк