ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора

                                                                                                                                            з навчальної роботи

                                                                                                                                _______  І.М. Ліпач

Розклад  

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з  04.11. – 15. 11. 2019                                    гр.2 – ВОс – 38з

 

Понеділок

2

Основи     вищої    математики

Онуфрійчук

352

04. 11

3

Теорія розвитку  та припинення   горіння

Опаренко

351

 

4

Орг.  служб.  діяльності  стріл. підрозд.

Дейнека

351

 

5

 Екологія

Романюк

115

         

Вівторок

1

Транспорт  та  шляхи  сполучення

Щербаченко

350

05. 11

2

Осн. звязку  пож.- рятувальн. підрозділів

Нечмоня

350

 

3

Пожежно – технічне  обладнання

Мостовий

350

 

4

Креслення

Герман

155м

 

5

 Екологія

Романюк

115

         

Середа

1

Орг.  служб.  діяльності  стріл.  підрозд.

Дейнека

355

06. 11

2

Орг.  служб.  діяльності  стріл.  підрозд.

Дейнека

352

   

Орг. служб. діяльності стріл.  підрозд.

Дейнека

350

 

 

(екзамен)  12. 00

 

 

Четвер

1

Орг . нагляд. –  профілактичної  роботи

Мостовий

356

07. 11

2

Пожежно – технічне обладнання

Мостовий

355

 

3

Основи     вищої    математики

Онуфрійчук

308

 

4

Орг . нагляд. – профілактичної  роботи

Мостовий

351

 

5

 Екологія

Романюк

115

   

Екологіія                               ( залік )

Романюк

115

П’ятниця

1

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

352

08. 11

2

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

351

 

3

Пожежно – технічне обладнання

Мостовий

354

 

4

Основи     вищої    математики

Онуфрійчук

354

   

Основи вищої математики        ( залік )

Онуфрійчук

354

Субота

1

Основи обчислювальної  техніки

Мотигін

231/35

09.11

2

Основи обчислювальної  техніки

Мотигін

231/35

 

3

Основи обчислювальної  техніки

Мотигін

231/35

 

 

Осн.  обчислювальної тех.        ( залік )

Мотигін

231/35

 

 

 

 

 

Нд. 10. 11

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

Основи  гідравліки

Дейнека

351

11. 11

2

Осн. звязку  пож.- рятувальн. підрозділів

Нечмоня

113

 

3

Газодимозахисна   служба

Угріч-Треб.

351

 

4

Креслення

Герман

351

   

Креслення     ( залік )

Герман

351

   

 

 

 

Вівторок

1

Газодимозахисна   служба

Угріч-Треб.

350

12. 11

2

Газодимозахисна   служба

Угріч-Треб.

350

 

3

Пожежна   тактика

Придатко

350

 

4

Осн. звязку  пож.- рятувальн. підрозділів

Нечмоня

205

   

Осн. зв’язку пож.-рятув. підроз .  (залік)

Нечмоня

205

Середа

1

Пожежна   тактика

Придатко

355

13.  11

2

Основи  гідравліки

Дейнека

354

   

          Газодимозахисна  служба

Угріч-     

350

   

                  ( екзамен )      12.00

Требинський

 

Четвер

1

Пожежна   тактика

Придатко

356

 14.  11

2

Основи  гідравліки

Дейнека

351

 

3

Пожежна   тактика

Придатко

308

 

4

Теорія розвитку  та припинення   горіння

Опаренко

352

   

Теор. розв. та прип. горіння       (залік)

Опаренко

352

П'ятниця

 

            Основи  гідравліки

Дейнека

352,

15.  11

 

                  ( екзамен )   08.30

 

   351

        

Методист                                          М.С. Романюк

                                                                                                                                                   ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора

                                                                                                                                            з навчальної роботи

                                                                                                                                _______  І.М. Ліпач

Розклад  

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з   23. 03. – 03. 04. 2020                                    гр.2 – ВОс – 38з

 

Понеділок

2

Пожежно – технічне обладнання

Мостовий

351

 23.  03

3

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

351

 

4

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

351

 

5

Матеріалознавство

Мостовий

351

Вівторок

1

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

351

 24.  03

2

Орг . нагляд. –  профілактичної  роботи

Мостовий

351

 

3

Правила технічної  експлуатації залізн.

Мусій

351

 

4

Автомобільна  підготовка

Нечмоня

351

Середа

1

Правила технічної  експлуатації залізн.

Мусій

351

 25. 03

2

Автомобільна  підготовка

Нечмоня

351

   

Орг. нагляд.-профілактичної  роботи

Мостовий

351

 

 

          ( екзамен )   12.00

 

 

Четвер

1

Організація  аварійно – рятувальних  роб.

Дейнека

351

 26. 03

2

Пожежно – технічне обладнання

Мостовий

351

 

3

Правила технічної  експлуатації залізн.

Мусій

351

 

4

Автомобільна  підготовка

Нечмоня

351

         

П’ятниця

1

Пожежно – технічне обладнання

Мостовий

351

 27. 03

2

Транспорт  та  шляхи  сполучення Основи  комер. експлуат. залізниць

Щербаченко

351

 

3

Правила технічної  експлуатації залізн.

Мусій

351

 

4

Матеріалознавство

Мостовий

351

   

Правила техн. експлуатації зал. (залік)

Мусій

351

Субота

 

    Пожежно  – технічне  обладнання

Мостовий

351

 28. 03

 

                  ( екзамен )   08.30

   

Нд.  29. 03

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

Транспорт  та  шляхи  сполучення . Основи  комер. експлуат. залізниць

Щербаченко

351

 30. 03

2

Транспорт  та  шляхи  сполучення Основи  комер. експлуат. залізниць

Щербаченко

351

   

Організація  аварійно-рятув. робіт

Дейнека

351

   

           ( екзамен )   12.00

 

 

Вівторок

1

Транспорт  та  шляхи  сполучення Основи  комер. експлуат. залізниць

Щербаченко

351

 31. 03

2

Пожежна   тактика

Дейнека

351

 

3

Пожежна   тактика

Дейнека

351

 

4

Автомобільна  підготовка

Нечмоня

351

   

Автомобільна  підготовка       ( залік )

Нечмоня

351

Середа

1

Пожежна   тактика

Придатко

351

01.04

2

Матеріалознавство

Мостовий

351

 

3

Матеріалознавство

Мостовий

351

   

Транспорт та шляхи сполучення. Основи  комерц. експлуат зал. (екзамен)

Щербаченко

351

Четвер

1

Пожежна   тактика

Дейнека

351

02.04

2

Матеріалознавство

Мостовий

351

   

Пожежна тактика

 

351

   

( захист курсової роботи)  12. 00

Дейнека

 
   

 

 

 

П'ятниця

 

             Пожежна тактика

Дейнека

351

03.04

 

                  ( екзамен )   08.30

 

 

        

 Методист                                          М.С. Романюк

 

 

                                                                                                                             ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                              

Заступник директора

                                                                                                       з навчальної роботи

_________І.М. Ліпач

РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з    30. 03  – 10. 04. 2020

                                                                         гр.2 – Лс – 20з

Понеділок

1

           ---------------------------------------

--------

-----

30.   03

2

Охорона  праці  в галузі

Попов

102

 

3

Економічна   теорія

Когайчук

102

 

4

Соціологія

Коваленко

102

 

5

Основи   екології

Романюк

102

Вівторок

 1

Охорона  праці  в галузі

Попов

102

31.  03

2

Економічна   теорія

Когайчук

102

 

3

Соціологія

Коваленко

102

 

4

Економіка , організація і планування вироб.

Кульбіда

102

   

Соціологія                                                ( залік )

Коваленко

102

   

Економічна  теорія                               ( залік )

Когайчук

102

Середа

1

Економіка , організація і планування вироб.

Кульбіда

102

01.   04

2

Економіка , організація і планування вироб.

Кульбіда

102

 

3

Лісокористування

Ваколюк

102

   

                    Охорона  праці  в галузі            

Попов

102

   

                             ( екзамен )    13. 30

 

 

Четвер

1

Захисні  лісонасадження  шляхів…

Попов

102

02.  04

2

Захисні  лісонасадження  шляхів…

Попов

102

 

3

Лісова  таксація і лісовпорядкування

Варгатюк

102

 

4

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

 

5

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

       

 

П’ятниця

1

Економіка , організація і планування вироб.

Кульбіда

102

03.  04

2

Економіка , організація і планування вироб.

Кульбіда

102

 

3

Недеревні  ресурси  лісу

Рогозюк

102

   

Економіка , організація і планування  вироб.

 

102

   

       ( захист курсової роботи)   13.30

 Кульбіда

 

Субота

04.  04

 

Економіка , організація і планування вироб.       ( екзамен )            08. 30

Кульбіда

102

Нд. 05.  04

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

                  ----------------------------

--------

     ----

06.  04

2

Озеленення  населених  місць

Рогозюк

102

 

3

Лісокористування

Ваколюк

102

 

4

Основи   екології

Романюк

102

   

Основи  екології                                           (залік)

Романюк

102

   

Лісокористування                                     ( залік )

Ваколюк

102

Вівторок

1

Захисні  лісонасадження  шляхів…

Попов

102

07.  04

2

Захисні  лісонасадження  шляхів…

Попов

102

 

3

Захисні  лісонасадження  шляхів…

Попов

102

   

      Захисні лісонасадження шляхів…

Попов

102

   

              ( екзамен )    13. 30

 

 

Середа

1

Недеревні  ресурси  лісу

Рогозюк

102

08.  04

2

Лісова  таксація і лісовпорядкування

Варгатюк

102

 

3

Лісова  таксація і лісовпорядкування

Варгатюк

102

 

4

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

 

5

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

   

Недеревні ресурси лісу                                (залік)

Рогозюк

102

Четвер

1

Лісова  таксація і лісовпорядкування

Варгатюк

102

09.  04

2

Озеленення  населених  місць

Рогозюк

102

 

3

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

 

4

Навчальна  практика  з  лісової  таксації

Варгатюк

102

   

Озеленення  населених  місць                   (залік)

Рогозюк

102

П’ятниця

 

    Лісова таксація і лісовпорядкування

Варгатюк

102

10.  04

 

                       ( екзамен ) 10. 00

 

 

                                            

                             Методист                                                                    М.С. Романюк