261 Пожежна безпека

                                                   ЗАТВЕРДЖУЮ
                                  Директор коледжу
                                        М. В. Фаліштинський
Розклад занять на І-півріччя 2020 - 2021 навчального року
 
1-ВО-5 1-ВО-6 2-ВО-3 2-ВО-4 3-ВО-2 4-ВО-1 4-ВО-44с
Понеділок Захист Вітчизни          Левківський 221 Українська мова       Дмитрик 206 Матеріалознавство                  Мостовий 309 Історія України       Бажан 350 Іноземна мова                  Білоус   255м Охорона праці в галузі                     Дейнека 237 Автомоб.підготовка            Нечмоня 242
 
Українська мова       Дмитрик 221 Фізична культура        Коваль, Шевчик с/з Математика                 Джекреловський 309 Технологія             П`ятак 350 Безпека життєдіяльності  Завальницька   255м Основи зв`язку             Жиловський 237 Охорона праці в галузі                         Дейнека 242
 
Інформатика 221 Всесвітня історія 206 Технологія             П`ятак 309 Фізика і астрономія      Онуфрійчук 350 Пожежна профілактика     Мостовий   255м Пож.вироб.  автоматика 237 Основи гідравліки 242
Математика Інформатика   Основи гідравліки Пож.вироб. автоматика
    Захист Вітчизни          Левківський 206 Географія 309 Газодимозахисна служба 350              
    Газодимозахисна служба Географія    
                             
                           
Вівторок Фізика і астрономія     Присяжна 221 Географія               Коваль 206 Фізична культура          Никорюк с/з Українська мова           Дмитрик 350 Організ.діяльн.органів і підрозділів                        Мостовий 257м 255м Транспорт та шляхи сполучення                   Щербаченко 237 Основи філософських знань  Коваленко 242
 
Історія України Бажан 221 Математика                 Джекреловський 206 Українська мова           Дмитрик 309 Біологія та екологія     Опаренко 350 Пожежна тактика           Дейнека 257м 255м Основи філософських знань                           Коваленко 237 Теоретична механіка          Кірієнко 242
 
Хімія         Красій 221 Фізика і астрономія      Ліпач 206 Хімія                             Опаренко 309 Фізична культура           Коваль с/з Основи зв`язку              Жиловський 257м 255м Організ.служб.стрілецьких підрозділів 237 Охорона праці в галузі 242
  Охорона праці в галузі Організ.служб.   стрілец. підрозділів
                             
                             
Середа Іноземна мова            Леськова, Білоус 221 Біологія та екологія     Розгонюк 206 Фізика і астрономія   Присяжна 309 Математика                 Грабовський 350 Організ.діяльн. органів і підрозділів                        Мостовий   255м Правила технічн.  експлуатації                Мусій  237 Основи зв`язку             Жиловський 242
 
Математика Мостова 221 Математика                 Джекреловський 206 Інформатика 243,2 Технологія             П`ятак 350 Аварійно-рятувальна техніка                 Довга 257м 255м Теоретична механіка                Кірієнко 237 Правила технічн. експлуатації           Русавська  242
Зарубіжна літ-ра Математика 309  
Біологія та екологія Опаренко 221 Іноземна мова            Леськова, Білоус  206, 212 Історія України            Бажан 309 Українська література    Кваснюк 350 Теплофізика                       Присяжна с/з 255м Чинники успішного працевлаштування 237 Основи зв`язку 242
  Основи зв`язку Чинники успішного працевлаштування
Фізична культура Шевчик, Баськов с/з     Іноземна мова          Білоус 309 Матеріалознав-ство                 Мостовий 350              
   
                             
                             
Четвер Всесвітня історія 221 Історія України          Коваленко 206 Технологія             П`ятак 309 Математика 350 Орган нагляд.проф. роботи                 Мостовий   255м Психологія                          Онуфрійчук 237 Тактика дій                         Дейнека 242
Зарубіжна література Інформатика 243  
Українська література Кваснюк 221 Фізика і астрономія      Ліпач 206 Фізика і астрономія     Присяжна 309 Іноземна мова         Леськова 350 Основи зв`язку   255м Автомобільна підготовка     Нечмоня 237 Правові основи діяльності ВО  Федчишина 242
Організац.авар.рем.робіт 257м
Фізика і астрономія     Присяжна 221 Українська література  Кваснюк 206 Біологія і екологія    Опаренко 309 Фізика і астрономія     Онуфрійчук 350 Спеціальна  фізична підготовка                        Угрич-Требинський   255м Тактика дій                         Дейнека 237 Транспорт та шляхи сполучення                          Щербаченко 242
 
        Всесвітня історія 309 Матеріалознав-ство 350       Основи комерційної експлуатації залізниці         Щербаченко 237    
    Матеріалознавство Всесвітня історія    
                             
                           
П'ятниця Географія Кульбіда 221 Хімія                          Красій 206 Іноземна мова 309 Зарубіжна література 350 Фізичне виховання       Баськов с/з с/з Правові основи діяльності ВО  Федчишина 237 Основи гідравліки              Дейнека 242
Зарубіжна література Іноземна мова  
Інформатика               Присяжна, Шпак 243 245 221 Основи економічної теорії            Красян 206 Газодимозахисна служба                  Угрич-Требинський 309 Хімія                          Красій 350 Пожежна профілактика   255м Основи гідравліки              Дейнека 237 Психологія                          Онуфрійчук 242
Орган нагляд.проф.роботи  
Економічна теорія        Красян 221 Інформатика               Присяжна, Шпак 243   245    206 Українська література            Король    309 Газодимозахисна служба                  Угрич-Требинський 350 Аварійно-рятувальна техніка                  Довга   255м     Основи комерц.експлуатації залізниць                             Щербаченко 242
 
                             
                         
                             
                     
Куратор
групи
Присяжна Т.І. Шевчик Л.М. Джереловський В.А. Грабовський О.В. Ковалеенко В.М. Коваль Л.М. Мостовий Р.С.
 
Понеділок                              
                     
Вівторок     Фізична культура (факультатив)                        
                     
Середа Фізична культура (факультатив)                            
  Фізична культура (факультатив)                  
Четвер             Фізична культура (факультатив)                
                       
П'ятниця                              
                     
Заступник директора з навчальної роботи                                                                    І. М. Ліпач
                               

 

205 Лісове господарство

                   ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                Директор коледжу                                                                            М. В. Фаліштинський
Розклад занять на І-півріччя 2020 - 2021 навчального року
    Група       День 1-К-35с 1-К-36с 2-К-73 3-К-34с 4-К-33с/72
Понеділок Залізнична колія                         Мусій 306 Машинізація                  Русавська 209 Технологія                   П`ятак 223 Основи вишукування  Карнаух 205 Спеціальний курс                   Довжок 130
Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 306
Залізнична колія            Мусій
209 Геодезія                       Карнаух 223 Машинізація               Русавська 205 Фізичне виховання      Никорюк, Баськов с/з
Основи вишукування Карнаух 306 Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок
209
Українська мова       Кваснюк 223 Іноземна мова             Білоус 205 Неруйнуючий контроль рейок       Русавська 130
        Інформатика 243,     245        
    Всесвітня історія 223
                   
   
Вівторок Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 306 Охорона праці та безпека життєдіяльності Завальницька 209 Іноземна мова           Леськова, Білоус 223,      108 Основи вишукування  Карнаух 205 Неруйнуючий контроль рейок       Русавська 130
Фізичне виховання    Шевчик с/з Штучні споруди                 Русавська 209 Геодезія                       Карнаух 223 Метрологія, стандартизація           Машталер 205 Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 130
Штучні споруди                 Русавська 306 Іноземна мова                  Леськова 209 Фізика і астрономія Онуфрійчук 223 Штучні споруди          Мусій 205 Економіка                  Гавриш 130
                   
 
                   
   
Середа Метрологія, стандартизація         Машталер 306 Фізичне виховання           Баськов с/з Геодезія                       Карнаух 223 Технічна механіка      Кірієнко 205 Неруйнуючий контроль рейок       Русавська 130
Іноземна мова          Леськова 306 Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 209 Хімія                     Опаренко 223 Електротехніка           Жиловський 205 Економіка                  Гавриш 130
Машинізація             Русавська 306 Основи вишукування          Карнаух 209 Зарубіжна літ-ра 223 Основи охорони праці 205 Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 130
Математика                   Штучні споруди          
        Історія України              Сулима 223        
   
                   
   
Четвер Будова, обслуговування переїздів                  Русавська 306 Охорона праці та безпека життєдіяльності Завальницька 209 Біологія та екологія 223 Фізичне виховання, Баськов     с/з Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 130
Геодезія                       Карнаух 306 Метрологія, стандартизація         Машталер 209 Математика                 Джереловський 223 Залізнична колія                         Мусій 205 Соціологія                Коваленко 130
Охорона праці та безпека життєдіяльності Завальницька 306 Геодезія                       Карнаух 209 Іноземна мова                223    212 Основи охорони праці                 Підлісний 205 Технічна експлуатація        Русавська 130
Географія 223
        Фізична культура      Баськов с/з        
     
                   
   
П'ятниця Залізнична колія         306 Основи вишукування           209 Фізика і астрономія Онуфрійчук 223
Машинізація               Русавська
205 Технічне обслуговування і ремонт залізничної колії                        Довжок 130
Основи вишукування   Залізнична колія        
Технічна механіка    Кірієнко 306 Будова обслуг. переїздів                   Русавська                    209 Українська літ-ра                       Король           223 Залізнична колія               Мусій 205 Економіка                  Гавриш 130
Охорона праці та безпека життєдіяльності Завальницька 306 Технічна механіка         Кірієнко 209 Технологія                П`ятак 223 Спеціальний курс                              Довжок 205 Технічна експлуатація         130
Соціологія                 130
                   
 
                   
 
Куратор
групи
Кваснюк І.О. Баськов О. О.   Варгатюк О.В. Русавська  Л.В. Карнаух К.М.
 
Понеділок                    
       
Вівторок         Фізична культура (факультатив)          
         
Середа                    
         
Четвер                    
 
П'ятниця                    
   
                     
                     
                                          Заступник директора з навчальної роботи                                                          І. М. Ліпач  

 

275 Транспортні технології

                      ЗАТВЕРДЖУЮ
      Директор коледжу
       М. В. Фаліштинський
  Розклад занять на І-півріччя 2020 - 2021 навчального року
       
     
 
   
 
1-ОП-14 2-ОП-13 3-ОП-12 4-ОП-10 4-ОП-11
Понеділок Фізична культура                    Баськов  с/з Фізика і астрономія                  Онуфрійчук 115 Організац.вантаж і комерц. роботи                                     Щербаченко 303 Автоматизація систем управління          Сурмак 244 Економіка                                 Гавриш 248
Інформатика                            Бугрова, Шпак 243   245  119 Залізничні станції і вузли                Лінецька 115 Іноземна мова                        Леськова 303 Організ.вантаж.і комерц. роботи                               Щербаченко 244 Автоматизація системи управління                               Сурмак 248
Хімія                                      Опаренко 119 Хімія                                        Красій 115 Організація руху поїздів 303 Економіка                                 Гавриш 244 Організ.вантаж.і комерц.роботи                       Щербаченко 248
Орган.пасаж.    перевезень
    Біологія та екологія                 Опаренко 115            
   
                   
                 
Вівторок Фізика і астрономія                  Онуфрійчук 119 Залізничні станції та вузли                Лінецька  115    Організація руху поїздів                Сурмак                            303 Охорона праці в галузі               Підлісний 244 Технічна експлуатація залізниць                                     Марчук 248
Географія                                 Розгонюк 119 Іноземна мова                             Леськова 115 Електротехніка з основами електроніки             Нечмоня 303 Технічна експлуатація залізниць                                     Марчук 244 Організація руху поїздів           Щербаченко 248
Інформатика                             119 Історія України        Красян 115 Технічна експлуатація Марчук 303 Організація руху поїздів           Щербаченко 244 Автоматизація сист. управління                Сурмак 248
Математика
                   
                   
                   
                   
Середа Зарубіжна література 119 Фізика і астрономія                  Онуфрійчук 115 Організ.вантаж.і комерц. роботи                              Щербаченко 303 Основи управлінської діяльності                                    Мусій 244 Охорона праці в галузі               Підлісний 248
Всесвітня історія
Фізика і астрономія                  Онуфрійчук 119 Укрпаїнська література                       Кваснюк 115 Організація пасажирських перевезень                                   Сурмак 303 Чинники успішного працевлаштування                        Онуфрійчук 244 Організ.вантаж.і комерц. роботи                              Щербаченко 248
Математика                              Мостова 119 Математика 115 Системи регулювання рухом                         Лінецька 303 Організ.вантаж.і комерц. роботи                              Щербаченко 244 Основи управлінської діяльності                                    Гавриш 248
Зарубіжна література
    Всесвітня ісвторія 115            
  Інформатика 243,   245    
                   
                   
Четвер Біологія та екологія                 Розгонюк 119 Українська мова                      Дмитрик 115 Технічна експлуатація залізниць                                       303 Організ.вантаж.і комерц. роботи                              Щербаченко 244 Економіка                                 Гавриш 248
системи регулювання рухом
Українська мова                      Дмитрик 119 Технологія                               Онуфрійчук 115 Технічна експлуатація залізниць             Марчук                                    303 Автоматизація системи управління                               Сурмак 244 Організ.вантаж.і комерц. роботи                              Щербаченко 248
Захист Вітчизни                     Левківський 119 Фізична культура                      Коваль, Шевчик с/з Організація пасажирських перевезень                                   Сурмак 303 Економіка          Гавриш 244 Чинники успішного працевлаштування                        Онуфрійчук 248
Основи економічної теорії                 Красян 119 Залізничні станції і вузли                Лінецька 115            
   
                   
                 
П'ятниця Історія України                       Бажан 119 Технологія                               Онуфрійчук 115 Системи регулювання рухом                   Лінецька 303 Автоматизація системи управління          Сурмак    244 Організ.вантаж.і комерц.роботи 248
Організація руху поїздів
Іноземна мова                           Леськова 119 Математика                               Онуфрійчук 115 Фізичне виховання                  Баськов             с/з Організ.вантаж.і комерц.роботи 244 Автоматизація системи управління                               Сурмак 248
Організація руху поїздів
Українська л-ра Кваснюк 119 Іноземна мова                              115 Організація руху поїздів                         Сурмак 303 Основи упралінської діяльності              Мусій 244 Основи управлінської діяльності                                    Гавриш 248
Географія
                   
               
                   
           
Куратор
групи
Сурмак  Н.І.   Онуфрійчук П.М. П`ятак  Ю.М. Бажан Л.В. Гавриш А.П.
 
Понеділок Фізична культура (факультатив)   Фізична культура (факультатив)              
           
Вівторок                    
           
Середа                    
             
Четвер                    
             
П'ятниця                    
           
Заступник директора з навчальної роботи                                                                                 І. М. Ліпач
                          

 

192 Будівництво та цивільна інженерія

              ЗАТВЕРДЖУЮ                                                  Директор коледжу                                 М.В.Фаліштинський
            Розклад занять на І - півріччя 2020 - 2021 навчального року
День/Група 1-Б-57 2-Б-56 3-Б-55 4-Б-54
   
   
 
   
Понеділок
Хімія                         Красій 354 Інженерне креслення      Кірієнко 114 Основи системи автомат. проекту                            Бугрова 109 Економіка будівництва Завальницька 113
Українська мова  Король                 354 Хімія                      Опаренко 114 Будівельні конструкції, сантехнічне обладнання            Випришко 109 Основи розрахунку              Кірієнко 113
Всесвітня історія 354 Фізика і астрономія        Ліпач 114 Іноземна мова                             Леськова  109 Реконструкція та ремонт Кірієнко 113
Математика
Фізична культура  Коваль с/з Українська мова             Кваснюк 114        
   
           
 
 
       
Вівторок Інформатика               Бугрова, Шпак 243,245 Інженерне креслення      Кірієнко 114 Будівельні конструкції, сантехнічне обладнання            Випришко 109 Технологія будівельного виробництва                               Тарнавський 113
Фізика і астрономія     Ліпач 354 Іноземна мова               Білоус 114 Фізичне виховання                    Никорюк с/з Економіка будівництва        Завальницька 113
Географія                    Розгонюк 354
    Технологія                   П`ятак 114 Технологія будівельного виробництва                               Тарнавський 109
Реконструкція і ремонт        Кірієнко
113
               
   
Середа Українська література    354 Технологія                   П`ятак 114
Технологія будівельного виробництва                               Тарнавський
109 Економіка будівництва    Завальницька 113
Математика                 Грабовський 354 Фізика і астрономія        Ліпач 114
Будівельна техніка                     Випришко
109 Електротехніка в будівництві  Нечмоня 113
Захист Вітчизни          Левківський 354 Історія України          Красян            114 Теоретична механіка, опір матеріалів                                  Кірієнко, Завальницька 109
Технологія будівельного виробництва                               Тарнавський
113
    Інформатика 114        
Зарубіжна література    
               
   
   
 
   
Четвер
Основи економічної теорії                    Красян
354 Українська літ-ра  Король
   
   
 
   
114
Електротехніка в будівництві  Нечмоня
109 Основи розрахунку 113
Технологія будівництва
Біологія та екологія  Розгонюк 354 Біологія та екологія 114 Теоретична механіка, опір матеріалів                                Кірієнко, Завальницька 109 Економіка нерухомості          Випришко 113
Фізика і астрономія     Ліпач 354 Географія
114
Метрологія і стандартизація      Випришко 109 Реконструкція і ремонт          Кірієнко 113
Математика                   
    Фізична кулшьтура        Никорюк с/з        
   
               
   
   
   
 
   
П'ятниця
Інформатика                243,245 Всесвітня історія
114
Теоретична механіка, опір матеріпалів 109 Економіка нерухомості          Випришко 113
Зарубіжна література 354 Іноземна мова               
Іноземна мова             Білоус 354 Математика                   Грабовський
114
Будівельні конструкції, сантехнічне обладнання            Випришко 109
Технологія будівельного виробництва                               Тарнавський
113
Історія України           Бажан 354 Інженерна геодезія   Богутенко 114 Основи систем автомат.проектування               Бугрова 243,245     109 Фізичне виховання                Шевчик с/з
               
       
               
Куратор групи Білоус М.В. Випришко В.Г. Бугрова О.Г.   Кірієнко Н.Ю.  
                 
Понеділок                
       
Вівторок Фізична культура (факультатив)              
   
Середа     Фізична культура (факультатив)          
 
Четвер                
   
П'ятниця                
Заступник директора з навчальної роботи                              І. М. Ліпач

 

205 Лісове господарство

      ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                                  Директор коледжу                                                           М.В.Фаліштинський
Розклад занять на І - півріччя 2020 - 2021 н.р.
  1-Л-Ф-62/2 2-Л-61 3-Л-60 4-Л-59
Понеділок Математика           Грабовський  210 Технологія              П`ятак 223 Деревинознавство Рогозюк 104 Захисні лісонасадження      Попов 108
Фізика і астрономія Онуфрійчук 210 Грунтознавство        Кульбіда 108 Іноземна мова       Білоус 104 Захисні лісонажадження      Попов 108
Фізична культура   Шевчик с/з Українська мова       Кваснюк 223 Лісові культури     Рогозюк 104 Економіка                Кульбіда 108
    Інформатика 243,   245        
Всесвітня історія 223    
               
       
Вівторок Українська мова        Кваснюк 210 Іноземна мова          Леськова, Білоус 223   108 Фізичне виховання  Баськов с/з Лісокористування    Ваколюк 108
Фізика і астрономія Онуфрійчук 210 Грунтознавство        Кульбіда 108 Механізація лісового господарства  Ваколюк 104 Недеревні ресурси лісу                          Рогозюк 108
Іноземна мова           Білоус 210 Фізика і астрономія Онуфрійчук 223 Лісові культури 104 Економіка    Кульбіда 108
Лісозахист
               
     
               
   
Середа Всесвітня історія 210 Грунтознавство        Кульбіда 108 Механізація лісового господарства          Ваколюк 104 Фізичне виховання Шевчик с/з
Зарубіжна література
Біологія та екологія   Розгонюк 210 Хімія                        Опаренко 223 Лісозахист        Ваколюк 104 Охорона природи     Кульбіда 108
Інформатика              Бугрова, Шпак 243 Зарубіжна література 223 Лісова таксація Варгатюк 104 Лісокористування Ваколюк 108
245 Математика
Історія України    Красян   210 Історія України   Сулима          223        
   
               
   
Четвер Хімія                         Красій 210 Біологія та екологія   Опаренко 223 Дендрологія      Рогозюк 104 Лісівництво              Варгатюк 108
Основи економічної теорії                     Красян 210 Математика          Джереловський 223 Лісова таксація     Варгатюк 104 Озеленення населених місць                                    Рогозюк 108
Математика             210 Іноземна мова 223 Деревознавство    Рогозюк 104 Лісові культури                  Варгатюк 108
Інформатика                243 245 Географія
    Фізична культура     Коваль, Баськов с/з     Чинники успішного працевлаштування    Онуфрійчук 108
   
               
       
П'ятниця Українська література          Кваснюк 210 Фізика і астрономія   Онуфрійчук 223 Дендрологія         Рогорзюк 104 Лісова таксація      Варгатюк 108
Географія      Кульбіда 210 Українська літ-ра  Король      223 Лісові культури        Рогозюк 104 Лісівництво Варгатюк 108
Захист Вітчизни Левківський      210 Технологія                П`ятак 223 Іноземна мова 104 Охорона природи 108
Лісова таксація      Варгатюк Недеревні ресур.лісу
               
         
               
   
Куратор групи Рогозюк Т.Л. Варгатюк О.В.   Бугрова О.Г.   Розгонюк Н. І.  
                 
Понеділок Фізична культура (факультатив)              
     
Вівторок     Фізична культура (факультатив)          
     
Середа                
   
Четвер Фізична культура (факультатив)              
   
П'ятниця                
   
                 
                 
  Заступник директора з навчальної роботи         І. М. Ліпач  

 

133 Галузеве машинобудування

              ЗАТВЕРДЖУЮ                                  Директор коледжу                 М.В.Фаліштинський  
Розклад занять на І-півріччя 2020 - 2021 н. р.
  1-М-59 2-М-58 3-М-57 4-М-56
Понеділок Фізика і астрономія                   Присяжна 352 Нарисна геометрія                     Герман 254м        Іноземна мова                             Леськова 155м Економіка                                Мусій 257м
Математика                                 Мостова 352 Фізика і астрономія                   Присяжна 254м        ДВЗ, автомобілі і трактори                         Герман 155м Ремонт машин                               Черниш 257м
Захист Вітчизни                                           Левківський 352 Фізична культура                      Коваль, Баськов с/з Деталі машин                           Нечмоня 155м Експлуатація машин                   Підлісний 257м
 
    Технологія                                П`ятак 254м               
       
               
   
Вівторок Географія                                   Розгонюк 352 Математика                             Грабовський 254м        Деталі машин                           Нечмоня 155м Ремонт машин                               Черниш 257м
Фізика і астрономія                   Присяжна 352 Українська мова   Король                       254м        ДВЗ, автомобілі і трактори                  Герман 155м Економіка                                Мусій 257м
Історія України                            Бажан 352 Нарисна геометрія                     254м        Підйомно-транспортні машини             Машталер 155м Експлуатація машин                   Підлісний 257м
Технічна механіка
               
       
               
     
Середа Інформатика                                  243  245 Хімія                                       Опаренко 254м        Взаємозамінність та стандартизація 155м Ремонт машин                               Черниш 257м
Математика 352 Електротехніка
Українська література  Король                       352 Історія України                            Бажан 254м        ДВЗ автомобілі і транспорт                   155м Експлуатація машин                   Підлісний 257м
Підйомно-транспортні машини
Біологія і екологія                       Розгонюк 352 Технічна механіка                     Герман 254м        Деталі машин                           Нечмоня 155м Економіка                                Мусій 257м
    Зарубіжна література                   254м               
    Всесвітня історія    
               
       
Четвер Іноземна мова                              Леськова 352 Фізика і астрономія                   Присяжна 254м        Фізичне виховання                      Никорюк с/з Ремонт машин 257м
  Експлуатація  машин
Фізичне виховання                      Шевчик, Коваль с/з Українська література Король                254м        ДВЗ, автомобілі і трактори                 Герман 155м Охорона праці в галузі               Підлісний 257м
Основи економічної теорії                               Красян 352 Технологія                                П`ятак 254м        Матеріалознавство                      Нечмоня 155м Економіка                                Мусій 257м
Інформатика                                 Бугрова, Шпак 243 Іноземна мова                            Леськова 254м               
245
               
               
П'ятниця Українська мова      Король                  352 Іноземна мова                             254 Електротехніка                             Нечмоня 155м Експлуатація машин                   Підлісний 257м
Інформатика                       243,245
Зарубіжна література 352 Біологія та екологія                   Опаренко 254м        Підйомно-транспортні машини             Машталер 155м Економіка                                Мусій 257м
Всесвітня історія
Хімія                                            Опаренко 352 Географія 254м        Взаємозамінність та стандартизація                  Нечмоня 155м Фізичне виховання  Баськов                     с/з
Математика
               
Куратор групи Опаренко Т.С. Мусій О.В. Герман Г.П. Леськова Н.С.
 
Понеділок Фізична культура (факультатив)
 
           
 
Вівторок                
Фізична культура (факультатив)
Середа                
     
Четвер                
 
П'ятниця                
                 
                 
                 
                                         Заступник директора з навчальної роботи                                         І. М. Ліпач