Розклад екзаменів

на ІІ півріччя 2018-2019 навчального року



Група



Назва предмету



Дата екзамену



День тижня



Аудиторія



Прізвище викладача



Примітка

2-ОП-10

 Залізничні станції та вузли 18.06.2019 вівторок 115  Малярський О.П.  
 Основи вищої математики 20.06.2019 четвер 256м  Онуфрійчук П.М.  
2-ОП-11  Залізничні станції та вузли 19.06.2019 середа 115  Малярський О.П.  
 Основи вищої математики 22.06.2019 субота 256м  Онуфрійчук П.М.  
3-ОП-8  Українська мова за професійним спрямуванням 20.06.2019 вівторок 115  Дмитрик О.В.  
 Організація руху поїздів 18.06.2019 вівторок 119  Лінецька Т.О.  
 Технічна експлуатація залізниці  і безпека руху 25.06.2019 четвер 115  Марчук Г.М.  
3-ОП-9  Українська мова за професійним спрямуванням 25.06.2019 вівторок 304  Кваснюк І.О.  
 Організація руху поїздів 20.06.2019 четвер 119  Лінецька Т.О.  
 Технічна експлуатація залізниці  і безпека руху 18.06.2019 вівторок 115  Марчук Г.М.  
             
2-М-56  Матеріалознавство і технологія конструкторських
матеріалів
 18.06.2019  вівторок 205  Нечмоня О.А.  
 Електротехніка, електроніка та мікропроцесорна техніка  20.06.2019  четвер 259м  Швець П.Г.  
 3-М-55  Українська мова за професійним спрямуванням 30.05.2019  четвер  309  Печенюк Л.В.  
 Підйомно-транспортні, будівельні і дорожні, колійні машини 04.06.2019 вівторок  254м  Машталер М.Г.  
 Конструкція, технічне обслуговування залізничної колії 28.05.2019 вівторок  132  Мусій Л.П.  
 Технічна експлуатація залізниці і безпека руху 06.06.2019 четвер 130  Русавська Л.В.  
             
2-К-33с  Геодезія 24.06.2019 понеділок 130  Русавська Л.В.  
 Кваліфікаційний іспит з чергового по переїзду 26.06.2019 середа 130  Русавська Л.В.
 Маняк В.І.
 
 2-К-72  Геодезія 24.06.2019  понеділок 209  Седач О.Г.  
 2-К-71  Основи вишукування  13.05.2019 понеділок 209  Карнаух К.М.  
 Машинізація 18.05.2019 субота 130  Русавська Л.В.  
             
2-Б-54  Інженерна геодезія 25.06.2019 вівторок 114  Богутенко А.П.  
3-Б-53  Українська мова за професійним спрямуванням 04.06.2019 вівторок 304  Кваснюк І.О.  
 Будівельне матеріалознавство 07.06.2019 п'ятниця 205  Нечмоня О.А.  
             
2-ВО-1  Теплофізика 21.06.2019 п'ятниця 350  Головченко О.М.  
 Основи вищої математики 19.06.2019 середа 256м  Джереловський В.А.  
 2-ВО-44с  Теплофізика 19.06.2019  середа 350  Головченко О.М.  
 Основи вищої математики 21.06.2019 п'ятниця 256м  Онуфрійчук П.М.  
             
2-Л-59  Геодезія 26.06.2019 середа 209  Седач О.Г.  
3-Л-58  Лісова таксація 24.06.2019 понеділок 104  Варгатюк О.В.  
 Українська мова за професійним спрямуванням 27.06.2019 четвер 309  Печенюк Л.В.  

Початок екзаменів о 8:30