ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора

з навчальної роботи

_________І. М. Ліпач

                                                                             РОЗКЛАД

                                                    занять лабораторно-екзаменаційної сесії

                                  студентів заочної форми навчання з    19. 04  – 30. 04. 2021

                                                                  гр. 1 – Кс – 79з;  2 - Кс

 

Понеділок

1

Технічна механіка

Кірієнко

 

19.04

2

Технічна механіка

Кірієнко

 
 

3

Штучні споруди

Мусій

 
 

4

Інженерна графіка

Кірієнко

 
   

Технічна механіка (залік)

Кірієнко

 

Вівторок

1

Залізнична колія

Мусій

 

20.04

2

Залізнична колія

Мусій

 
 

3

Історія України

Коваленко

 
 

 

Історія України (залік)

Коваленко

 

Середа

1

Інженерна графіка

Кірієнко

 

21.04

2

Геодезія

Карнаух

 
 

3

Геодезія

Карнаух

 
 

4

Штучні споруди (2 курс)

Мусій

 

 

 

Інженерна графіка (залік)

Кірієнко

 

Четвер

1

Основи економічної теорії

Коваленко

 

22.04

2

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 
 

3

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 
 

4

Геодезія (2 курс)

Карнаух

 

 

 

Основи економічної теорії (залік)

Коваленко

 

П’ятниця

1

Електротехніка

Левківський

 

23.04

2

Геодезія

Карнаух

 

 

3

Метрологія, стандартизація

Машталер

 

 

4

Геодезія (2 курс)

Карнаух

 

 

 

Електротехніка (залік)

Левківський

 

Субота

24.04

1

Геодезія

Карнаух

 
 

2

Геодезія

Карнаух

 
 

3

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 

 

4

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 

Нд. 25. 04

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

Штучні споруди

Мусій

 

26. 04

2

Залізнична колія

Мусій

 
 

3

Залізнична колія (2 курс)

Мусій

 
 

 

Штучні споруди (залік)

Мусій

 

Вівторок

1

Залізнична колія

Мусій

 

27. 04

2

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 
 

3

Навчальна геодезична практика

Карнаух

 
 

4

Штучні споруди (2 курс)

Мусій

 

   

Навчальна геодезична практика (залік)

Карнаух

 

Середа

1

Геодезія

Карнаух

 

28.  04

2

Геодезія (2 курс)

Карнаух

 

 

3

Геодезія (2 курс)

Карнаух

 

   

Геодезія (екзамен)

Карнаух

 

Четвер

1

Залізнична колія

Мусій

 

29.  04

2

Залізнична колія (2 курс)

Мусій

 
   

Залізнична колія (екзамен)

Мусій

 

П’ятниця

1

Метрологія, стандартизація

Машталер

 

30.04

 

Метрологія, стандартизація (залік)

Машталер

 

                                            

                             Методист                                                                    І. М. Король