ЗАТВЕРДЖУЮ

Заступник директора

з навчальної роботи

_________І. М. Ліпач

                                                                              РОЗКЛАД

                                                 занять лабораторно-екзаменаційної сесії

                                   студентів заочної форми навчання з    19. 04  – 30. 04. 2021

                                                                    гр. 1 – Лс – 22з; 2 Лз

 

Понеділок

1

Технологія галузі

Сулима

 

19.04

2

Лісові культури

Варгатюк

 
 

3

Ботаніка

Варгатюк

 
 

4

Охорона праці. Безпека життєдіяльності

Завальницька

 
   

Технологія галузі (залік)

Сулима

 

Вівторок

1

Геодезія

Богутенко

 

20.04

2

Лісові культури

Варгатюк

 
 

3

Історія України

Коваленко

 
 

4

Лісові культури (2 курс)

Варгатюк

 

 

 

Історія України (залік)

Коваленко

 

Середа

1

Геодезична практика                                

Богутенко

 

21.04

2

Лісові культури

Варгатюк

 
 

3

Геодезична практика

Богутенко

 

 

4

Геодезична практика                               

Богутенко

 

 

5

Ботаніка (2 курс)

Варгатюк

 

 

 

Основи креслення (залік)

Герман

 

Четвер

1

Основи економічної теорії

Коваленко

 

22.04

2

Дендрологія

Рогозюк

 
 

3

Лісозахист

Ваколюк

 
 

4

Ґрунтознавство

Кульбіда

 
 

5

Ботаніка (2 курс)

Варгатюк

 

 

 

Основи економічної теорії (залік)

Коваленко

 

П’ятниця

1

Лісові культури

Варгатюк

 

23.04

2

Охорона праці. Безпека життєдіяльності

Завальницька

 
 

3

Лісові культури

Варгатюк

 
 

4

Лісові культури (2 курс)

Варгатюк

 

 

5

Геодезія (2 курс)

Богутенко

 

 

 

Лісові культури (захист курсової роботи)

Варгатюк

 

   

Охорона праці. Безпека життєдіяльності (залік)

Завальницька

 

Субота

24.04

1

Лісові культури

Варгатюк

 
 

2

Лісові культури

Варгатюк

 
 

3

Геодезична практика                               

Богутенко

 
 

4

Лісові культури (2 курс)

Варгатюк

 

   

Лісові культури (екзамен)

Варгатюк

 

Нд. 25. 04

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

Ботаніка

Варгатюк

 

26. 04

2

Лісозахист

Ваколюк

 
 

3

Ботаніка (2 курс)

Варгатюк

 

 

4

Ботаніка (2 курс)

Варгатюк

 

 

 

Ботаніка (екзамен)

Варгатюк

 

Вівторок

1

Ґрунтознавство

Кульбіда

 

27. 04

2

Дендрологія

Рогозюк

 
 

3

Дендрологія

Рогозюк

 
 

4

Дендрологія                                   (2 курс)

Рогозюк

 

 

5

Дендрологія                                   (2 курс)

Рогозюк

 

 

 

Ґрунтознавство                            (залік)

Кульбіда

 

Середа

1

Дендрологія

Рогозюк

 

28.  04

2

Дендрологія

Рогозюк

 
 

3

Дендрологія                                   (2 курс)

Рогозюк

 

 

4

Лісозахист                                    (2 курс)

Ваколюк

 

 

 

Дендрологія                                   (залік)

Рогозюк

 

Четвер

1

Лісозахист

Ваколюк

 

29.  04

2

Геодезія

Богутенко

 
 

3

Геодезична практика                               

Богутенко

 
 

4

Геодезична практика                                

Богутенко

 
 

5

Геодезія (2 курс)

Богутенко

 

   

Геодезія (екзамен)

Богутенко

 

П’ятниця

1

Лісозахист

Ваколюк

 

30.  04

2

Лісозахист                                          (2 курс)

Ваколюк

 
 

3

Лісозахист                                         (2 курс)

Богутенко

 
   

Лісозахист                                         (залік)

Ваколюк

 

                                            

                             Методист                                                                    І. М. Король