РОЗКЛАД

занять лабораторно-екзаменаційної сесії

студентів заочної форми навчання з 12. 05 – 23. 05. 2020

гр. 1 - Лс – 21з

Вівторок 2 Історія України Сулима  
 12. 05 3 Українська мова (за проф. спрямуван.) Дмитрик  
  4 Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Леськова  
  5 Основи екології Романюк  
    Історія України ( залік ) Сулима  
    Основи екології ( залік ) Романюк  
         
Середа 1 Лісозахист Ваколюк  
 13. 05 2 Геодезія Карнаух  
  3 Українська мова (за проф. спрямуван.) Дмитрик  
  4 Економічна теорія Батюк  
    Економічна теорія ( залік ) Батюк  
         
Четвер 1 Геодезична практика  Карнаух  
 134. 05 2 Геодезична практика Карнаух  
  3 Геодезична практика Карнаух  
  4 Геодезична практика Карнаух  
  5 Геодезична практика Карнаух  
         
П’ятниця 1 Лісозахист Ваколюк  
15. 05 2 Лісозахист Ваколюк  
    Українська мова (за проф. спрямуван.) Дмитрик  
                  ( екзамен ) 12.00    
         
Субота 1 Іноземна мова (за проф. спрямуванням) Леськова  
 16. 05 2 Грунтознавство  Кульбіда  
  3  Лісозахист Ваколюк  
  4 Лісозахист Ваколюк  
    Лісозахист ( залік)  Ваколюк  
    Іноземна мова (за профес. спрям. ) залік Леськова  
         
Нд.    17. 05              В и х і д н и й       д е н ь    
         
Понеділок 1 Лісові культури Варгатюк  
 18. 05 2 Лісові культури Варгатюк  
  3 Лісові культури Варгатюк  
  4 Охорона праці . БЖД Попов  
    Охорона праці. БЖД (  залік ) Попов  
         
Вівторок 1 Грунтознавство  Кульбіда  
 19. 05 2 Основи правознавства Федчишена  
  3 Лісові культури Варгатюк  
  4 Дендрологія Рогозюк  
    Основи правознавства ( залік ) Федчишена  
    Грунтознавство (  залік )  Кульбіда  
         
Середа 1 Дендрологія Рогозюк  
 20 . 05 2 Геодезична практика Карнаух  
                          Геодезія  Карнаух  
                     (екзамен)   12. 00    
         
Четвер 1 Лісові культури Варгатюк  
 21. 05 2 Дендрологія Рогозюк  
    Дендрологія ( залік) Рогозюк  
         
 П’ятниця   Лісові культури    
 22.05         ( захист курсової роботи)    12.00 Варгатюк  
         
Субота   Лісові культури ( екзамен )   10. 00  Варгатюк  
 23. 05