ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                                                  Заступник директора

                                                                                                                                  з навчальної роботи

                                                                                                                                  _________І.М.Ліпач

                                                                         РОЗКЛАД

                                              занять лабораторно-екзаменаційної сесії

                                   студентів заочної форми навчання з  02. 1113. 11 2020                                 

                                                                    гр.2Мс55з   

Понеділок

2

 Підйомно – транспортні машини

Машталер

 

02. 11

3

 Підйомно – транспортні машини

Машталер

 
 

4

Гідравліка, гідро та пневмоприводи

Підлісний

 
 

5

 Охорона праці БЖД.

Підлісний

 

 

6

Охорона праці БЖД                                 (3 курс)

Підлісний

 

Вівторок

1

 Підйомно – транспортні машини

Машталер

 

03. 11

2

Гідравліка, гідро та пневмоприводи

Підлісний

 
 

3

Економіка підприємств

 Мусій

 
 

4

 Ремонт машин

Черниш

 
 

5

Підйомно – транспортні машини (3 курс)                      

       Машталер

 
 

6

Підйомно – транспортні машини (3 курс)                      

       Машталер

 

Середа

1

------------------------

--------

 

04. 11

2

Технічна експлуатація залізниць

Мусій

 
 

3

 Підйомно – транспортні машини

Машталер

 
 

4

 Підйомно – транспортні машини

Машталер

 
 

5

Підйомно – транспортні машини (3 курс)                      

       Машталер

 

Четвер

1

Конструкція ТО і ремонт

Мусій

 

05. 11

2

 Ремонт машин

Черниш

 
   

      Підйомно – транспортні машини

       Машталер

 
   

                (Екзамен)         12. 00

 

 

П’ятниця

1

 Основи підприємницької та управлінської..                          

 Мусій

 

06. 11

2

Гідравліка, гідро та пневмоприводи

Підлісний

 
 

3

 Охорона праці БЖД.

Підлісний

 
 

4

 Охорона праці БЖД.

Підлісний

 
 

5

 Гідравліка,гідро та пневмоприв.    (3 курс)                                  

Підлісний

 

 

6

 Гідравліка,гідро та пневмоприв.    (3 курс)                                  

Підлісний

 

   

Гідравліка, гідро та пневмоприв.   (залік)    

Підлісний

 

Субота

07. 11

1

 Охорона праці. БЖД.

Підлісний

 

   

 Охорона праці . БЖД                                    (Екзамен)     10. 00

       Підлісний

 

Нд. 08. 11.

 

Вихідний  день

   

Понеділок

1

Експлуатація машин

Підлісний

 

     09.11

2

Експлуатація машин

Підлісний

 
 

3

Конструкція ТО і ремонт

Мусій

 

.

4

Експлуатація машин

Підлісний

 
 

 5

Експлуатація машин                       (3 курс)

Підлісний

 

 

6

Експлуатація машин                       (3 курс)

Підлісний

 

Вівторок

1

 Експлуатаційні матеріали

Машталер

 

10. 11

2

 Експлуатація машин

Підлісний

 
 

3

Економіка підприємств

Мусій

 
 

4

 Експлуатація машин

Підлісний

 
 

 5

Конструкція ТО і ремонт…            (3 курс)

              Мусій

 
 

6

Конструкція ТО і ремонт…            (3 курс)

              Мусій

 

 

7

Експлуатаційні матеріали             (3 курс)

Машталер

 

Середа

 

Конструкція ТО і ремонт залізничної колії

Мусій

 

11. 11

 

                    (Екзамен) 10. 00

   

Четвер

1

 Експлуатація машин

Підлісний

 

12. 11

2

 Ремонт машин

Черниш

 
 

3

Правила улаштування кранів

         Машталер

 
   

           Експлуатація машин

        Машталер

 

   

      (Захист курсового проекту) 13.30

          Підлісний

 

П’ятниця

 1

 Ремонт машин

Черниш

 

13. 11

 

  Експлуатація машин    (Екзамен) 10. 00       

          Підлісний

  

         

                                           Методист                                                              М.С. Романюк