Студентське самоврядування 👍є рушійною силою життя в навчальному закладі.❗️З метою співпраці та окреслення нових планів і перспектив в освітній діяльності Вінницький Транспортний Фаховий Коледж 06.102023 було проведено спільне засідання новообраної студентської Ради коледжу із адміністрацією. ✅Директор Михайло Фаліштинський поспілкувався із головами студрад відділень ❗️щодо прийняття раціональних рішень організації продуктивної діяльності з питань навчання та виховання молоді,висвітлення інформації в соцмережах,проведення батьківських зборів , занять на виробництві, проведення дня самоврядування на День студента.Робота була продуктивною та цікавою.🍁🚆🤗
Дякуємо захисникам за можливість навчатися та працювати.💛💙

12.09.2023 у Вінницький Транспортний Фаховий Коледж відбулась зустріч представників Стдентсткоі Ради Вінниччини та членів студентського самоврядування коледжу.Аліна Драчук - голова Студентської ради Вінниччини проінформувала присутніх про роботу СРВ,Валентина Волкодав- голова студентської ради Вінницького транспортного фахового коледжу ознайомила із роботою студради коледжу. Зустріч пройшла плідно та змістовно.

Студентське самоврядування 01.05.2023 спільно із профспілковим комітетом студентів провели чергове засідання
Анна Житова - член молодіжної ради міста Вінниці ознайомила присутніх із планами та заходами молодіжної ради міста.
Гиренко Дарина та Спринчук Володимир - є членами студентської Ради Вінниччини.

Члени студентського самоврядування Вінницький Транспортний Фаховий Коледж на чолі із головою-Валентино Волкодав провели тести на знання особливостей життя та діяльності Тараса Шевченка для здобувачів освіти коледжу, адміністрації закладу підчас наради при директорові та для курсантів ХНАНГУ.
Переможці тестувань, які надали найбільше правильних відповідей-отримали грамоти та подяки.

Слава Україні!🇺🇦
Студентська рада Вінницький Транспортний Фаховий Коледж провела 09.03.2023 для здобувачів освіти художній перформанс ✅📕🌏« Тарас Шевченко - поет та художник»
У вестибюлі коледжу о 8 ранку перед початком занять студенти мали можливість взяти участь у розфарбовуванні картини із зображенням великого 💛💙Кобзаря.Розфарбована картина прикрасить інтер‘єр бібліотеки коледжу.

Слава Україні!🇺🇦
Здобувачі освіти Вінницький Транспортний Фаховий Коледж і члени студентської Ради коледжу Волкодав Валентина та Підлісний Олег спільно із головою профспілкового комітету коледжу Людмилою Бажан , практичним психологом Веронікою Сітарук перерахували кошти ,зібрані підчас студентського благодійного балу у сумі 1600 грн. на ✅ благодійний фонд Сергія Притули.
Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись та брати участь у заходах.💛💙
23.02.2023

Слава Україні!🇺🇦
За ініціативи студентського самоврядування Вінницький Транспортний Фаховий Коледж студенти виготовляють окопні свічки та передають їх волонтерам для воїнів ЗСУ!🇺🇦
Разом до Перемоги! 🇺🇦
Героям слава!

16 січня…🇺🇦 Сьогодні відзначається День вшанування захисників Донецького аеропорту, які упродовж 242 днів обороняли цей стратегічний об'єкт.
Слава українським оборонцям!🇺🇦
Члени студентської Ради Вінницький Транспортний Фаховий Коледж згадали поіменно 15 випускників коледжу, які віддали своє життя за Україну з початку воєнних дій, вшанували хвилиною мовчання Героїв. Поклали квіти до дошки пошани Муравського Сергія, який віддав своє життя , обороняючи Луганський аеропорт.