Ми пишаємося своїми студентами !❤️ Веукраїнський чемпіонат з ZENDOKAI KARATE-DO Кубок Озави. Собко Валентин ✅ здобувач освіти Вінницького транспортного фахового коледжу - ❗️зайняв друге місце. На змаганнях був OZAWA TAKASHI - засновник нашої федерації. Змагання були 29 жовтня 2023 в СК « Нокаут». Виступав Валентин за клуб « Беркут». Вітаємо переможця! Бажаємо нових досягнень !💛💙

ВІТАЄМО! Збірну команду коледжу з легкоатлетичного кросу 🏃🏃🏃з ПЕРЕМОГОЮ 🥇🥇🥇 у змаганнях обласної спартакіади серед закладів фахової передвищої освіти 2023-2024 н.р.

Працівники та здобувачі освіти Вінницького транспортного фахового коледжу пишаються здобутками викладача фізичного виховання Івана НИКОРЮКА.
З 2 по 7 жовтня в Іспанії, на Майорці, відбувся Чемпіонат світу з волейболу серед ветеранів віком старше 65 років. У чемпіонаті взяли участь 45 команд.
Збірна України до складу якої входить викладач Іван НИКОРЮК виборола бронзові медалі. Івана Васильовича визнано одним із найкращих гравців.
Бажаємо НИКОРЮКУ Івану Васильовичу міцного здоров’я, довголіття, ентузіазму, достатку та радості!
Р. S. Переможців народжує те, що у людини всередині - бажання, мрії та цілі.

✅5 жовтня у Вінницькій обласній Раді відзначили переможців конкурсу ❗️грантів закладів вищої освіти, фахової передвищої освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у рамках реалізації обласної програми «Успішні Сильні Громади», що спрямована на розвиток місцевого самоврядування.
У конкурсі перемогу здобув проєкт 👍❗️Вінницького транспортного фахового коледжу (ІІ місце) ✅на тему: «Digital information software» - спеціалізований інтерактивний сервіс пошукової системи як інтегрований елемент цифрової платформи «Пам’ятаємо кожного» (керівники проєкту: Фаліштинський Михайло Вікторович – директор коледжу, Сулима Владислав Петрович – викладач історії України, Король Інна Миколаївна – викладач української мови та літератури).
Голова обласної Ради Вячеслав СОКОЛОВИЙ та його заступник Ігор ІВАСЮК вручили сертифікати та подяки обласної Ради керівникам проєктів-переможців.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо невичерпної енергії, творчого натхнення до нових досягнень, здобутків у подальших наукових пошуках.
Аmаt victoria curam – Перемога любить старанність!

30 вересня та 1 жовтня у молодіжному центрі Квадрат представники Вінницький Транспортний Фаховий Коледж взяли участь у Міській Дебатній Лізі.

Слава Україні!🇺🇦
З 12 по 17 вересня 2023 року студент Вінницького транспортного фахового коледжу групи 3-М-60 ПОЛІЩУК БОГДАН брав участь у чемпіонаті України з веслувального слалому, який проходив у м.Сокілець (класі човнів 3С-1; 3К-1; С-1 одиночні перегони). Вкотре Богдан підтвердив рівень своєї майтерності, здобувши у всіх запливах 1 місце ✅
Богдан вміло поєднує навчання і тренування, і завдяки своїм тренерам - Петренку Володимиру Васильовичу, Туркеничу Євгену Миколайовичу, Харламовій Ірині Ринатівні та Горілчаному Сергію Олександровичу, ✅здійснює такі важливі кроки до зростання та здійснення спортивних мрій. Завжди щиро дякує адміністрації коледжу, куратору, одногрупникам, які допомагають та підтримують його захоплення спортом. Ми бажаємо Богдану нових перемог та міцного здоров'я, і пишаємось, що маємо змогу навчати сильну, спортивну, цілеспрямовану молодь.💛💙

Слава Україні!🇺🇦
Ми пишаємось нашими студентами!
Брати Заєць Артем та Заєць Андрій - студенти Вінницького транспортного фахового коледжу відділення "Галузеве машинобудування", ✅ посіли ДРУГУ СХОДИНКУ у відкритому чемпіонаті Вінницької області з ВЕСЛУВАННЯ НА БАЙДАРКАХ І КАНОЕ на дистанції К-2 500м та К-2 200м. ❗️Вітаємо спортсменів та їх тренерів, і бажаємо успішного запливу на чемпіонаті України.